Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı karışıklıklar çıkabilir. Bunu halledebilirseniz artı puan toplayabilirsiniz. Bugün ayrıca size söz verilen birşeyi elde edebilmek için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaz da insanların kendiliklerinden sözlerini tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğramanıza da göz yummuş olursunuz. Ayrıca çevredeki bazı kimselerin sizi kolay lokma olarak kabul etmeleri de olasıdır. Hakkınızı korumak için herşeyi yapmalısınız. Bugün harcama yapmaktan kaçındığınız bir durum için sonradan pişman olabilirsiniz. Geç kalmış sayılmazsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Çevrenizdeki olaylara karşı aşırı kayıtsız bir tutum içinde olmanız sizi sevenleri üzüyor. Hiç değilse yakınlarınızın sorunlarına ilgi göstermeli,onlar için kendi alışkanlıklarınızın dışında bir şeyler yapmalısınız. Günlük yorgunluğunuzun dışında bir fiziksel rahatsızlığınız yok. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Uygulamak istediğiniz planlarınız için tam günündesiniz. Parasal sıkıntılarınızı hafifleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Maddi konulardaki kaynak arayışınız aileniz tarafından desteklenecek. Eğitim, inançlar, seyahat gibi konularda kendinizi sınırlıyorsunuz. Zihninizi biraz özgür bırakabilirsiniz. Paranın önem kazandığı bir dönemdesiniz. Evinizde bu konuyla ilgili rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Haftanın ilk günü sizin için yoğun geçecek. Kişisel konularınız, yakın çevre ile olan ilişkileriniz beklediğinizden hareketli geçebilir. Bir yandan da duygusal açıdan sizi bağlayan ikili ilişkilere odaklanmalısınız. Eleştirilerin dışında kalmanız, ve ortaklıklarınızı destekleyen gelişmelere yakın durmalısınız. Evde yaşanan hareketlilik bazı gerginlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz birgündesiniz. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar bugün daha verimli olacaktır. Dışsal faktörler sizi fazlasıyla etkileyeceğinden, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Sizden beklenmeyecek kadar güvensiz, onaya muhtaç bir tavır geliştiriyorsunuz. Bu onu çok şaşırtıyor. Çalışma yaşamında beraber olduğunuz insanların ikna edilmek için beklemeleri artık sizin de canınızı sıkmaya başladı. En azından bugün bırakın, nasıl istiyorlarsa öyle düşünsünler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Bütçe hesaplarınız oldukça gerçekçi. Arkadaş ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Son günlerde çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Beslenme düzeniniz bozuldu. Bugün ve sonra ki günlerde beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed