Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Bugün gücünüzü karşı tarafa göstermek ve kendinizi her yönüyle ispatlamak isteyebilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce bilmeniz gereken şey, önce yeteneklerinizin farkına varmak olacaktır. Yeteneklerinizi önce kendinize sonra başkalarına ispatlamanız gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra özgüven ve güçlü iradeniz ile ilerleyebilir ve karşınızdaki kişilerin sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca bugün planladığınız bazı konularda aksamalar yaşamanız mümkün olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Bugün sizin için neşeli , parlak bir gün olacak. Sıkıntı ettiğiniz sağlık probleminizle ilgili olarak doktora görünecek , ondan iyi haberler alacaksınız. Aileniz size her konuda destek. Sizi çok seviyorlar. Sizde onların sevgisine layık olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
AŞK: Çok duyarlı olmanız nedeniile birlikte olduğunuz kişiyehemen tepki gösterebilirsiniz.Bu huyunuzdan dolayı size karşıgüven duyan sevgiliniz bir andamadalyonun ters yüzünügösterecektir. Gönül kırmayın.İŞ: İş yoğunluğunuz aldı başını gidiyor. Birikenişlerinize de vakit ayırmalısınız. Alacağınız paralarvar. Bunları tehlikeye atamazsınız.SAĞLIK: Size verilen sözleri tutmamalarısinirlerinizin bozulmasına da neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Sevgilinizin size karşı olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın gereksiz korkularınız var. Yüreğinizi rahatlattığınızda eski mutluluğunuza kavuşacaksınız. İşinizle ilgili gelişmeler sizi memnun edecek. sağlık sorunlarınız için doktorunuza görünün. İhmal ettiğiniz spora yeniden başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Maddi açıdan yeni planların ve girişimlerin eşiğindesiniz. Öncelikle iş hayatına yapacağınız yatırımların öncesinde bütçenizdeki açıkları toparlamaya bakın. Kazanç kaynaklarınızın değiştiği bu günlerde ani para girişleri yanında masraflar da artacaktır. Toprağa ait bir proje yanında, aileden gelecek destekle istediğiniz yönde ilerleyebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir,bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Küçük bir meblağ, ama yakın zamanda sürekli ve düzenli olarak elinize geçecek. Bu durum sizin yeni harcama planları yapmanıza neden olabilir. Bazı tartışmaların perdesini aralarsanız, orada parayla ilgisi olmayan başka duygusallıklar göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Bazı duyumlara daha temkinli yaklaşmanızda yarar var. Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed