Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Hayatınızı karmaşık hale getirmezseniz, ilginç yorumlar alabilir ve farklı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizde yapacağınız değişiklikler iltifatlara ve geri çevrilmesi zor tekliflere neden olabilir. Aşk hayatınız veya duygu içeren ilişkiler ön planda. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Çevrenizdeki insanların sizi özel bir kişi olarak görmesini istiyorsunuz. Bugün onların ilgisini çekmek için çeşitli dramatik davranışlar sergileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla ilişkinizde çeşitli düşünceler sizi yoracak. Ayrıca bir çok şeyi birden düşünüp,hepsini de yarıda bırakacaksınız. Bu da sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek. Planlı programlı hareket etmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Uzun zamandır aşk sıkıntılarıyla baş etmeye çalışıyordunuz. Bugün sizler için mutlu bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Sessiz ve sakin bir gün geçirmek size iyi gelecek. Mümkün olduğunca başkalarına endeksli olduğunuz işlere yönelmeyin. Böyle bir durumda hiçbir şeyi kontrol edemeyip akışa bırakmak ve olanla yetinmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Ailenizle olan bağlar ve güvenliğinize ait konular aşırı sorumluluk getiriyor. Biraz planlı hareket etmeli, ertelenen konulara yer açmak için çaba göstermelisiniz. Özel hayatta başlayan olumlu süreç yanında ortaklıkların getireceği yeni fırsatlar üzerinde durmalısınız. Eldeki kaynakların değerleneceği uzun soluklu planlar için pozitif bir dönem olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Çok zor kurduğunuz iş bağlantılarınızdan bazıları pürüz çıkartıyor. Bu davranışların bağlantıyı koparma isteğinin yansıması olduğu kanısındasınız. Bu yüzden yeni bağlantılar arayacaksınız. Eski bir meslektaşınızın bu konuda size yardımları olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz. Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Bir yakınınızla ilgili olarak önünüze koyduğunuz soyut hedef, zaman kaybı ve boşa umuttan başka bir şey getirmeyecek gibi. Çok soylu duygularla ama aceleci davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed