Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Sosyal ilişkiler ve etkinlikler için son derece başarılısınız. Bazı sosyal faaliyetleri organize edebilir ve bunda son derece başarılı olabilirsiniz fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Kalabalık ortamlarda bazı konuşmalar yapmanız ve oldukça beğenilmeniz de olasıdır. Bu dönem şansınız yüksektir. Şansa bağlı konulardan kazançlar elde edebilirsiniz. Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verebilir. Ona zaman ayırmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Bir konuyla alakalı olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir. Yapıcı davranışlarınızla insanları etkileyebiliyorsunuz. Sizinle ilgili iyi düşünceler, çevrenizde düzgün bir referans edinmenizi sağlıyor. Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Karşı cinsle ilk karşılaşmanızda içinizde soğuk hava esebilir. Sonucunu görmeden karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Temposu yoğun ve kusursuz olması için emeğinizi bekleyen bir yığın işiniz var. Ancak gideceğiniz yerlerde hava değişimi sizi yorabilir. Sağlığınıza özen gösterin. Dikkat edin ki bir de hastalıkla uğraşmak zorunda kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Eğitime dair uğraşlarınızda mücadele vermeniz gereken koşullar olabilir. Sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda daha titiz olmanız gerekiyor. Sözleşmeler ve yazışmalarla ilgili ufak hatalar olabilir. Detayları gözden geçirmeniz yararlı olabilir. Öte yandan yakın çevrenizdeki değişikliklere dair haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Nisan 2022)
İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan biri var. Onunla bazı küçük çaplı iş hayalleri için gireceksiniz. Bazı şeyleri gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, hiç de yeterli görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Sevgilinizin bazı şikayetleri size dış kaynaklı geliyor. Birkaç arkadaşının size olumlu bakmadıklarını biliyor ve ilişkinizin onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz. İşinizle ilgili uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar, bugün yine karşınıza çıkabilir. Yaşadığınız sorunlar motivasyonunuzu etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Parasal konularda çok rahatsınız ve para harcamayı seviyorsunuz. Bu durum maddi sıkıntıya düşmenize sebep olabilir. Bütçenizi en yakın zamanda dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Hayatta aşktan başka çok şey var. Ve aşk onlarla işbirliği içinde olmadan işi yürütemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed