Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Bu dönem sevgilinizin sizi baskı altında tutmak istemesi ve kıskanması ile gelişebilir. Konuşma ve iletişime yönelik sezgileriniz artacaktır, bu denemde yeni tanışmalar ve gelişmeler sizin için doğal olacak. Konuşma yeteneğinizin gündemde olması ise ikili ilişkilerinizde ummadığınız başarılar kazanmanıza neden olabilir. Olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Geçmişte aldığınız bazı kararlar bugün karşınıza çıkacak. O kararlarınızla ilgili bir pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkabilirsiniz, gerekli desteği göreceksiniz. Değişken karakteriniz dostlarınızı şaşırtıyor. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Bugünlerde kafanız bir aile bireyinizle çok meşgul.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor gibi bir haliniz var ve bundan pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz ve benliğiniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Özel bir çaba göstermeseniz bile bugün gözler üzerinizde olabilir. Bekârlar için karşı cinsin ilgisini çekmek kolay olacak. Anne-babalar çocuğunuzla ortak aktiviteler sayesinde onun kral ya da kraliçesi olmanız mümkün bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Yeni başlangıçlar konusunda güçlü bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Kendinize odaklandığınız bugün değişiklikleri art arda gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Duygusal coşkunuz kendini dışa vurmak isteyebilir. Saçınız veya görünüşünüzle ilgili hoş değişiklikler yapabilirsiniz. Yalnız sağlığınız için biraz daha ilgili olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Daha önce sizi kırmış bir arkadaşınız gönlünüzü alabilir. Sizin ona yanıtınız da olumlu olacak. Birikmiş birkaç işi halledebileceğiniz bir gündesiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor. Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ağustos 2022)
Sağlamcı ve sert olduğunuzu söyleyenler sizi etkilememeli. Dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz. Dışardan betimlemeler bazen yanıltıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed