Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (16 Eylül 2013)
Beklemeseniz de genelde olumlu haberlere açık bir aydasınız. Aşk hayatınızda ve dış görünüşünüzde de yenilenme söz konusu olabilir. Yeni romantik ilişkinizde yaş farkı ya da taraflardan birinin evli olması, ilişkisi bulunması veya uzak bir yerde yaşıyor olması türünde zorlayıcı faktörler de söz konusu olabilir, bilginize.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (16 Eylül 2013)
Sizi beklenmedik şekilde ön plana getirecek olaylar söz konusu olabilir. Sorumluluklarınızdan keyif duyacak, başkaları üzerinde etki gösterebileceksiniz.Gün içerisinde uzaklardan beklediğiniz haberlerin olumsuzluk taşıyacaktır. Zaman zaman umutsuzluğa kapılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (16 Eylül 2013)
Kendinize olan özgüveninizi yitirmemelisiniz. Sizler bugüne kadar ne zor şartları yenerek galip oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (16 Eylül 2013)
Maddi konudaki kuruntularınızın ön plana çıkabileceği bir gün. Bunun stresini içten içe yaşamak size fayda sağlamaz. Kalıcı çözüm yerine geçici olarak “bu krizi atlatmak için ne yapabilirim” diye düşünün. Gerisi sonra gelir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (16 Eylül 2013)
Bu günlerde yaşayacağınız kimlik kargaşası sizi korkutmamalı. Biraz olsun kendinizi serbest bırakmak, olayları akışında izlemek olumlu sonuçlar getirecektir. Bilinçaltı baskıların artmasına rağmen son derece yapıcı hareket etmeye niyetlisiniz. Başkalarına destek olabileceğiniz çalışmalar size huzur verebilir. Kendi ihtiyaçlarınıza da yabancı kalmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (16 Eylül 2013)
Çalışmayı seviyorsunuz. Ancak sorumluluklarınızı aksatmamak için veya başarısızlık korkusu duyup kendinizi tüketene kadar çalışmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (16 Eylül 2013)
Öncelikle sakin olun, sonra güvendiğiniz kişilerden yardım isteyin. Göreceksiniz her şey düzelecek. Profesyonel yaşamın gereklerini yerine getirmeniz ve saygı çerçevesinde ilişkiler kurmanız, kariyer hedeflerinize ulaşmanız açısından çok daha iyi sonuç verecektir. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (16 Eylül 2013)
Geleceğe ait maddi planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir ama bunu yaparken birçok detaya da özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (16 Eylül 2013)
Sağlık konusunda hassasiyetler yaşayabilirsiniz. İlaç kullanma ve bilmediğiniz tedavileri uygulama konusunda dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142012 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed