Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Yenilikler ve olumlu bir hava yaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançların artmasını da sağlayabilir.Kesin olarak tembellik isteğine yüz vermeyin. Bugün bir miktar borç altına girebilirsiniz. Ama bu dönemki şansın yardımı ile fazla büyük zorluklarla karşılaşmayacaksınız. İnsan biraz da sezgilerine güvenmeli ve mantık yapısını devre dışı bırakmalı ve tüm bunlar aslında onlar herkesce bilinen ve doğruluğu ispatlanmış şeyler. İnsanlardan beklenmedik ve sebepsiz terslikler gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Herkesin olaylar karşısında farklı değerlendirmeler içinde olacağını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz. Arkadaşlık konularındaki tutarlılığınız size sonsuz krediler sağlıyor. Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyeceksinizBugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Birlikte olduğunuz kişiye karşı bugün alıngan davranıyorsunuz. Ufak şakalara bile tahammülünüz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Olayları değişik açılardan yorumluyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizin beklediği yardımlaşmayı onların istedikleri şekilde sağlayacaksınız. Harcamalarınızda biraz aşırıya kaçıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Yorucu ve her konuda önlemci olunması gereken bir gün. Eve ait sorunların arttığı bu dönem aile ilişkilerine karşı daha esnek yaklaşmalısınız. Süregelen işlerinizi ilerletmekte zorluklar olabilir. Özellikle yerleşimi içine alan problemler sizi gergin kılacak. Elinizdeki kaynaklarla düşündüğünüz yatırım planlarınızda beklemedik aksaklıklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2021)
İş çevrenizdeki insanlarla bugün farklı bir takım iş görüşmeleri yapacaksınız ve bunlardan olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde bir satın alma konusunda büyük bir harcamanız olabilir. Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2021)
İyi bir dost gibi davranıp arkadaşınızı kendi başına bırakmamanız gerekiyor. Bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam etmesi sizi yıldırmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed