Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Karlı anlaşmalar söz konusu olabilir. Uzlaşmaya ve pazarlığa açık olmalısınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, romantik planlar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Yoğun hoşluklarla geçen bir hafta sonundan sonra duygusallığınızda biraz durulma görülebilir. Sevdiklerinizi bir araya toplama konusundaki becerikliliğinize kimsenin itirazı yok, ama bazen gereğinden fazla ısrarcı olabiliyorsunuz. Kendinizle ilgili aldığınız son kararlardan oldukça memnunsunuz. Uygulama konusunda da son derece kararlı görünüşünüz başarıyı çabuklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
İş yerinde hakkınızda çıkanDedikodular arttı. Öfkepatlaması yaşamamakiçin sabırlı olun. Böylegiderse size zarar verenlerişinden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Eşinizle birlikte geçireceğiniz zamanın tadına varın. Yaptıklarınız ya da feda ettikleriniz görünmüyor diye düşünmeyin. İfade edilmese bile size dışarıdan bakan herkes ne kadar çok özveride bulunduğunuzun farkındadır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
İçinde bulunduğunuz şartlar sizi kaygılı kılmakta. Ortaya çıkan değişikliklere direnmeden uyum göstermeye bakmalısınız. Elde olmayan nedenlerin getireceği sorunlar sizi çaresiz kılabilir. Her zamanki kabullenici yanlarınızla sorunları aşabilmelisiniz. Kollektif çalışmaların getirdiği fedakarlıklar karşısında kayıtsız kalmayacak ve harekete geçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Aşka bakışınızla ilgili bazı yeni düzenlemelere ihtiyacınız var. Kişilik farklılıklarından doğan sorunlar iş ortamında gerginliklerin yaşanmasına neden olsa bile, siz tavrınızı asla değiştirmeyin. Böylece olgunluğunuzu da göstermiş olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Size bu konuda özensiz davranıp eziklik yaşamanıza neden olan bir arkadaşınızın, para sıkışıklığı yaşadığı haberini alacaksınız. Bundan duyacağınız gizli haz, sonradan pişmanlık yaşamanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Çevrenizde başarılarınız çekemeyen insanlar var. Kimsenin etkisi altında kalmadan bu olaya tepkisiz kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed