Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Bunu ne zamandır gerçekleştirmek istiyordunuz ve işte karşınıza inanılmaz bir fırsat çıkıyor. Bu fırsatı değerlendirmek adına çevrenizdekileri kırmaktan kaçınmalısınız. Özellikle hep aynı kişiyle atışıyor olmanız insanların tepkisini çekmeye başladı. herkesin sizin düzeninize ayak uydurmalarını bekleyemezsiniz. Biraz daha anlayışlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Platonik aşkınızdan ilgi görmeyebilirsiniz. Bu hareketlerinizin yanlış olduğuna önce kendiniz inanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Tarafsız kalmanız gereken durumlarda objektifliğinizi koruyamayarak duygusal biçimde yakın olduğunuz insanların lehine kararlar veriyorsunuz. Bu durum ileride size zor anlar yaşatabilir. Bütçenizi denkleştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kişisel konularınız ve hedefleriniz netleşiyor. Düşüncelerinizi yapıcı biçimde ortaya koyarak eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Zihinsel açıdan sizi oyalayan konularda ise disiplinli olmanız gerekebilir. Eğitim hayatınızı yakından ilgilendiren olumlu gelişmeler ise size yeni fikirler vermekte. Kısa yolculukların getirdiği parasal meseleler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkalarını yönetme isteği ve abartma gibi tutumlar sizin için zarar verici olacaktır. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizi yorabilir. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle iş konusunda yeni bir karar almamalı ve girişimde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Beklemediğiniz bir alacak, şu günlerde elinize geçebilir. Bu, hesaplarınızı biraz şekle sokacak. Gelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor. Bazen tedbiri elden bırakabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Duygusal açıdan kendinizi güvende ve istikrarlı hissedeceksiniz. Bir konuda takdir görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed