Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Popularitenizin artması aynı an da dört yerde olmanızı gerektirebilir. Hızlı, ama zevkli işlerle ve aktivitelerle zaman geçirdiğiniz günlerdesiniz. Sadece enerjinizi korumayı sağlamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabaha karşı meydana gelen Ay’ın son açısı sabah saatlerinde, aşırı harcamalardan, abartılı tavırlardan, aşırı hareketlerden veya fazla kibirli çıkışlar yapmaktan kaçınmamız gerektiğini hatırlatıyor. Ardından gelen süreçte ise, kararsızlık, ne yapacağını bilememe durumu, ya da belirsizlik gibi durumlar söz konusu olabilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Bugünlerde size bir davet olabilir, ama zaman ayarlayamayacağınız için gidemeyebilirsiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlısınız. Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmelerden endişeleriniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, siz hiç karışmadan da hallolabilir gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Kartınız Günaha Çağrı... Her şeyin yeri ve zamanı var. Sizler bunu en iyi bilenlerdensiniz ancak çok fazla eğlence ve gezi planı yapmanız dolayısı ile dedikodularınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir, sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Sezgilerinize güvenmiyorsanız ani kararlar vermeyin. Yeni bir ilişkiye başlamak için bir süre daha beklemeniz doğru olacaktır. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Son derece canlı bir gün yaşıyorsunuz. Sosyal ilişkilerin önem kazanması ile yeni gruplar oluşturulabilir. Duygusal açıdan sizi zorlayan arkadaşlarla ilişkilere özenli yaklaşın. Daha ziyade iş kaynaklı ortak çalışmalar sizi bağlayacaktır. Büyük bir organizasyon içinde artan sorumluluklarınız olacak. Sevdikleriniz için yapacak çok şey bulacak, çocuklarla ilgili konulara göz atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Nisan 2022)
İş yaşantınızda şanssız bir gündesiniz. Bugün bazı iş görüşmelerinden üzgün ayrılabilir, katılacağınız toplantılardan beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Bugün iş ile ilgili konular genel olarak size rahatsızlık verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Bir yakınınızın öğütleri, ciddiye almanız halinde sizin için çok anlamlı olabilir. Onun için taşıdığınız önemi kavrayabilmeniz için, daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed