Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın bazı tepkileri ilginç bulduğunuz alanlarda yürüme kararınızı güçlendirebilir. Bazı ilişkileriniz amacının veya vadesinin belirlenmesini sağlayacak değişimlere maruz kalabilir. Yaşayarak öğrenme günleri. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karasızlıklar, belirsizlikler, huzursuzluklar, karmaşa veya ne yapacağını ya da bazı alanlarda ne olacağını bilememe hali akşam saatlerine kadar devrede. Sonlanmalar ve bitişler var. Stresli durumlar oluşabilir. Yarın Başak burcunda meydana gelecek tutulmanın geçtiğimiz Pazartesi ve bir önceki Pazartesi yazdığım etkileri bugün de kendini hissettirebilir. İki hafta üst üste yazdığım için tekrar yazmak istemedim. Okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Hassas birisiniz. Bu özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünlerdeki enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz duygusuz ve hesapçı geliyor. Biraz daha iyimser beklentiler gerginliğinizi azaltabilir. Yakında alacağınız güzel bir teklifi, konuyla ilgili yenilikleri sakıncalı bulduğunuzdan bekletmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
AŞK: Bugün evli çiftler eşleri ileflört halindeler adeta. Tatsızolayları unutarak geleceğinplanlarını hazırlamaktalar. Amasizler zaten aşk ve sevgi içinyaratılmışsınız. Yeni başlangıçlaryapmayı başarıyorsunuz.PARA: İş hayatınızda öfke ve hırsa asla izinvermeyin. Kararlı ve tutarlı olmanız harika amafazlası zarar etmenize neden olabilir.SAĞLIK: Omurga sorunlarından gün boyu şikayetedeceğinize oturma pozisyonunuzu ayarlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Sinirlerinize hakim olmalısınız. Önümüzdeki günlere bıraktığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştıracak. Aile fertlerinden biriyle yaşadığınız tatsızlıklar canınızı sıkıyor. Aşk hayatınızdaki durgunluk sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Bugün yaratıcı konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek açısından olanaklar bulmak,olumlu sonuçlar almak mümkün. Hayatın güzel yönleriyle ilgilenirken, çocuklarla ilgili bazı sorumluluklar dikkat çekecek. Spekülatif konularda endişe ve risk taşıyan noktalara da önem vermelisiniz. Duygusal ilişkilerin getirdiği karamsarlıktan uzaklaşmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından desteklenebileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Akşama doğru üstlerinizle, bu patronunuz ya da işvereniniz olabilir, ilişkilerinizde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Pratik olmanız gerektiği söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Sorumluluğunuzda olan, ama size ait olmayan yüklü bir para, bugünlerde bazı nedenlerle kullanımınıza sunulabilir. Harcamalarınızı daha fazla sınırlama niyetlerinizin önünde engeller yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Gitmek zorunda kalacağınız bir yolculuk söz konusu. İşlerinizi ayarlamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed