Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Uzun süredir detaylarda kalmış olduğu için bir türlü yakalayamadığınız ve anlayamadığınız bir konu yüzünden işlerinizi yoluna koyamıyorsunuz. Eğer detaylarla ilgilenip daha dikkatli olabilirseniz bu ufak ayrıntıyı yakalayıp bu sayede çok olumlu gelişmeler kaydedebilir ve istediklerinizi kısa sürede elde edebilirsiniz. Basit ve sizden çok uzak olan olaylar bile sizi etkileyebilir. Bugün sizin için güzel sürprizler günüdür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Yakında sevineceğiniz bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz. Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar, dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasından biri, yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Yalnızlığa alışamıyorsunuz.Çevrenizde sürekli birileri olsunistiyorsunuz. Para konusundayatırım yapma zamanıdır sizin için.Başkalarının bünyesinde çalışanBalık’lar kendi işlerini kurmaniyetinde olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bugün mantığınızı zorlayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aile bireylerinizin yardımınıza ihtiyacı var. Onlara destek olacaksınız. Maddi beklentileriniz arzularınızı karşılayacak şekilde yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Daha aktif ve girişkensiniz. Ancak başkalarıyla olan ilişkilerin ortak çalışmalara ters yansımaları var. Yapıcı yanlarınızla sorumlulukları paylaşabilirsiniz. Grup çalışmalarında süren sorumluluklar sizi zorlayabilir. İşten beklenen parasal destekler de kısıtlı olacaktır. Aşk hayatınızı ihmal ettiğiniz bu dönem sosyal bağlarınız ve arkadaşlıklarınıza önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Kurduğunuz sağlam iş bağlantılarınız sayesinde kendinizi güvende hissediyorsunuz. Sevilen ve sözüne güvenilen birisiniz. Bu olumlu imajınızı bozacak davranışlardan her zaman uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Alçak gönüllü beklentilerinizle sorun yaşamıyorsunuz. Yakında orta ölçekte para sevinçleriniz olabilir. İyimserliğinizi korumanız gerekiyor. Ayrıntıların önemi ön plana çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Bugün yapmanız gereken ilk şey ne istediğinizi bilmenizdir. Eğer tam olarak ne istediğinizi bilirseniz. ruhsal açıdan yaşadığınız tüm problemleriniz biraz olsun hafifleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed