Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün bazı yakınlarınızın size karşı olan olumsuz davranışları sizi üzecek. Onların bu davranışlarına karşı tepkinizi göstermeyeceksiniz fakat içten içe büyük bir öfke duyacaksınız. Bu öfke ve üzüntü davranışlarınızı etkileyecek. Akşam saatlerinde aile fertlerinizle geçireceğiniz zamanlar sizi biraz daha yatıştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Bugün çevrenize öyle çokcazibe saçıyorsunuz ki karşı cinsihemen etkiliyor ve sizeyanaşmalarını sağlıyorsunuz. Buarada fazla naz ederek çekimsergörünmeye özen gösteriyorsunuz.Bulduklarınızı da kaçıracaksınız.İŞ: Çalışmaya ve bir yere gelmeye gayretediyorsunuz. Sevdiğiniz işlerde başarı oranınız çokyüksek. Üretmek ve kazanmak hoşunuza gidiyor.SAĞLIK: Sevdikleriniz sizlere olumlu davrandığızaman moralinizi yüksek tutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün tek başınıza yürüteceğiniz işlerden ziyade ortaklaşa yapılanlara öncelik verin. Yeni fikirler, tecrübeli kişilerden alınacak görüşler, maddi ve manevi destek elinize aldığınız her şeye pratik bir çözüm bulmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Anlaşmalar ve sözleşmeler konularında olumlu gelişmeler gözüküyor. Yeni anlaşmalar ve projeler gündeme gelebilir. Süregelen bir davanızda uzlaşma fırsatı çıkabilir. Yargılayıcı davranmak yerine biraz daha anlayışlı olmanız kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Duygularınız ve düşünceleriniz arasında denge kurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Çoktandır beklediğiniz haber bugünlerde size ulaşacak. İşlerinizi geliştirme uğraşlarınız, bu haberle olumsuz anlamda biraz da olsa etkilenebilir. Hafif dinlenmeler bile size yarar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Tasarruf, yatırım ya da parayı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek olumlu bir imaj sahibi gibi görünmüyorsunuz. İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz, yakınlarınıza haklı korkular yaşatabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Taviz vermediğiniz konularda biraz gevşeme içine girmeniz halinde, özel bir ilişkiniz rayına oturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed