Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün yakınlarınızdan bir davet alabilirsiniz. Uzun zamandır duygularınız çok hareketli. Elinizde kolayca sahip olunamayacak değerler olduğunun farkındasınız. Onlara karşı özenli ve korumacısınız. Ailenizin talepleri bu yüzden size hiç fazla gelmiyor. Ailenize fazla zaman ayırdığınız şeklinde aldığınız bazı eleştiriler ise, kötü niyet taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Aşk konusunda birçoksırlarınız var. Bu konularıdüşünerek kendi kendinizi mutluetmeyi biliyorsunuz. Uzunsürede öğrenmeniz gerekenzaten buydu. Ufak şeylerle mutluolmak bu olsa gerek.PARA: Her insana lazım olduğu kadar parabiriktirmeyi seviyorsunuz. Ama cimri değilsiniz.Elinizden geldiğince yardım etmek istiyorsunuz.SAĞLIK: Başkalarının etkisiyle anlamadığınızsporlara kalkışmayın. Bel ağrınız tetiklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda yeniliklere hazır olun. Yalnızlığa veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen gelişmeler yaşayacaksınız. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var. Bugün yeteneklerinizle dikkat çekebilirsiniz. Maddi birikimlerinizi kullanmak için acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Gücünüzü ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz şartlar var. İş ortamında etkin olmak, hızlı ilerlemek durumundasınız. Ancak biraz fedakarlık yapmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin sorumluluklarını almak sizi oldukça yorabilir. Sizi zayıf düşürebilecek şartları dikkate almalısınız. Eksiklerinizi gözden geçirdiğiniz bu dönem zamanı verimli kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugünlerde paranızı iyi idare ediyorsunuz. Neredeyse kılı kırk yararak yaşıyor, sizin savurganlığınızı bilenlerin gözlerini yaşartıyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Gizli yada açık düşmanlıklar görme riskine dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed