Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Ertelediğiniz planlarınızı tekrar devreye alabilir bunları hızlıca yaşamınıza geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu konuda sizlere daha temkinli davranmanızı öneririm. Hayata karşı daha neşeli ve pozitif olmanız ya da hobilerinize yönelim sağlamanız size farklı yenilikleri de beraberinde getirecektir. Günlük ve rutin işlerinizi daha iyi planlayarak farklı projelere zaman ayırabilirsiniz. Bu kendinizi iyi hissetmeniz için gayet önem taşımaktadır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor gibi. Bugünlerde ona yönelebilirsiniz. Gözünüzün önünde yaşanan bazı olayları en son siz fark ediyorsunuz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtacak. Durumu daha önceden haber eden pek çok ipucunu gözen kaçırmanız, son günlerdeki bazı takıntılarınızla ilgili olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Geri adım atmak pek size göre değil. Özellikle de tartıştığınız insanlara karşı. Haksızken bile, hatta bunu kabullenseniz bile özür dileyemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
İçinizdeki olumsuz duygulardan ve endişelerden kurtulun. Olayların beklediğiniz gibi geliştiğini görünce moraliniz yükselecek. Güvenilir, neşeli ve sempatik tutumunuzla çevrenizde aranan bir kişi olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Aynı anda birden fazla işe girişebilirsiniz. Konuşmalar ve haberleşme konuları daha fazla gündem oluşturabilir. Kendinizi pozitif ifade ettiğiniz bu dönem, inandırıcı olmayı başaracaksınız. Gün ortasından sonra yakınlarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak fazla masraflar nedeni ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Zira yerleşim konularınızda bazı endişeler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Sabah saatlerinde yoğun bir iş trafiği yaşayacaksınız. Tanımadığınız insanlara açıklama yapmanız ve sağa sola koşuşturmanız gerekebilir. Amirlerinizin ve iş arkadaşlarınızın gözü sizin üzerinizde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
İyi niyetli ve çok gerçekçi gelecek planlarınız var. Beklenmedik şekilde elde ettiğiniz paranın haberini yaygınlaştırmamak niyetinde görünüyorsunuz. Bu gizlilikten rahatsızlık duymanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Atak ve aceleci davranışlardan kaçınmanızda fayda var. Size gösterilecek abartılı bir ilgide sabırla sonucu beklemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed