Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Çözüldüğünü tamamlandığını veya halledildiğini düşündüğünüz konular tekrar yüzünü gösterebilir. Sonuçta ilerlemeyi başarabilirsiniz, ama bu durum birkaç gün alabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Aldığınız son kararların aşırı baskısı, sizi olumlu imajınızı zedeleyebilecek fikirlere yöneltmemeli. Planlı davranmaya çalışın, bu yükümlülükleri yerine getirmek zorundasınız. Bugünlerde negatif elektrikler aldığınız insanlar karşısında daha moralli olmanız gerekiyor. Bu ilişkilerde, yakın dost çevrenizden alacağınız uyarılar önem taşıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Ev ortamınızda arzu ettiğiniz durumu yaşamaya başladınız. Bu sessizlik kafanızı dinlendireceğe benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Özel hayatınızla ilgili vermeniz gereken kararda her tür duygusallıktan arınıp mantıklı davranmanız gerekiyor. Uzun bir erteleme dönemi, en azından kalıcı dostluğu sağlayabileceği gibi her şeyi sil baştan da yapabilir. Çalışma azminiz oldukça yüksek. Yine de yaratıcılığınızı ortaya koyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2022)
İşyerinizde beklenmedik koşullarla karşılaşacaksınız. Fakat yine de diplomatik davranarak ilişkilerinizi geliştirebilir ve çalışmalarınızın sonuçlarını maddi olarak da görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bu harcamayı kendinizden çok bir yakınınız için yapmayı düşünüyorsunuz. Onu memnun edeceğinizi biliyorsunuz ama bu harcama için bütçeniz de yeterince uygun değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Uzağınızda ama sizinle çok ilgili birinde ciddi sağlık problemi var. Sizin için pek yürek yarası olmayacaksa da bilmenizde yarar var, kötüye gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed