Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Ortak kaynak kullanımı gerektiren işler, ortaklıklar, parasal durumlar, kaynaklarınız ve yaratıcılık gerektiren işleriniz açısından beklenmedik gelişmelere ve fırsatlara açık bir gün. Oluşan olanakları doğru değerlendirebilirseniz en doğru stratejiyle ilerleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Uzak durmaya çalıştığınız kişiler sürekli çeşitli ortamlarda karşınıza çıkacak. Soğuk kanlılığınızı korumalısınız. Bu akşam büyük arkadaş toplantılarına girmeyi canınız istemese de eşiniz ya da arkadaşınızın hatırına boyun eğebilirsiniz. Sonuçta siz de eğlenecek ve memnun kalacaksınız. Hafta sonu sizi hoş sürprizler bekliyor. Doğum günü yakında olan Balıkları arkadaşları unutmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Çevresel sıkıntılarınız bugünlerde yine geliyor gibi. Kendinize bazı şeyleri yasaklamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
İletişim, haberleşme ve öğrenimle ilgili konularda olumlu bir gün geçireceksiniz. Yakınlarınızla kötü olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Sizinle ilgili herhangi bir konuyu birlikte ele alarak önemli kararlar verebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili çok önemli adımlar atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Kendiniz için yarattığınız boş zamanlar keyifli geçmekte. Hayatınıza kattığınız değişik renkler ve paylaşımlar sayesinde oldukça mutlu görünüyorsunuz. Fakat sosyal çalışmaların ve ilişkilerin getirdiği mücadele dikkat çekici bir noktaya gelebilir. Daha esnek olabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde kırılganlık yaratacak gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Birkaç gün içinde yeni açılımlar söz konusu. Yerinde ve yetkin etütler, ihtiyacınız olan cesareti kazandırabilir. Yeni açılımlara tereddütlü adımlarla ulaşamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Pay sahibi olduğunuz bir satış işinde yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bugünlerde bütçeniz destek görmeden denkleşemeyecek gibi. Para konularında vefalı dostluklar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed