Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2013)
Aşk hayatınızda sürprizlere açık birkaç günlük süreçtesiniz. Güzel sözler ve mesajlar iyi hissetmenizi sağlayabilir. İçerisinde bulunduğunuz yoğun tempolu 6 haftalık süreç düşünüldüğünde biraz romantizm size iyi gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2013)
Son zamanlarda bünyenizi çok zorladınız ve hastalığa meydan veriyorsunuz. Özellikle zihinsel olarak çöküntüye uğradınız ve düşünecek haliniz bile kalmadı. Mutlaka tatile çıkmalısınız ve yaşadığınız sorunları bir süre unutmalısınız. Geçmişinizi fazla kurcalamamalısınız ve yaptığınız hatalardan dersler çıkartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2013)
Bugün arkadaşınız veya yakın akrabanızın kötü haberini alıp telaş edeceksiniz. Ancak ona ulaştığınızda telaşınızın çok abartılı olduğunu anlayacaksınız. Büyütecek bir şey yok. Sadece biraz dikkatsiz o kadar. Ona akıl vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2013)
Yaptığınız fedakârlık içeren bir işten dolayı insanları memnun etmekte zorlanabilirsiniz. Sizden bekleneni yanlış anlamışsanız emeğiniz boşa gidebilir. Olduğu kadarına razı olan insanlar ol-mayacak ne yazık ki etrafınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2013)
İş ortamınızda aniden başlayan değişiklikler söz konusu. Uyum göstermekte zorlanacağınız düzenlemeler size yük getirebilir. Kendinize aşırı yükleneceğiniz bu günlerde iş ilişkileri de etkilenecektir. Sakin ve sabırlı hareket etmek yolu ile öncelikli konuları, detaylı çalışmaları ele almalısınız. Yaptıklarınızın faydalı olabilmesi adına daha planlı olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2013)
İş hayatınızda disiplini seviyorsunuz ve hatayı affetmiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bu başarınızdan dolayı size imreniyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2013)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2013)
Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Cebinizi artık hiç düşünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2013)
Bir an önce bulunduğunuz ortamdan kurtulup rahatlamak istiyorsunuz. Kafanızı toparlamalı ve hayatın gerçeklerine geri dönmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142012 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed