Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Bazı kişilerin söylediklerinden söylediklerinin dışında anlamlar çıkartabileceğiniz günlerdesiniz ki, bu da sorun demek tabii! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, sorumluluk gerektiren işlerle ilgilenebilir, maddi başlıklı konularda görüşmeler yapabilir, kurumsal ya da resmi işlerle meşgul olabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün için tartışmalara girmemek ve ilişkilerde uyumu yakalamak için çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz. Aniden elektriklenen ortamlar veya düşünmeden sarf edilen sözler zaman zaman sıkıntılara neden olabilir. Maddi anlamda sahip olduğumuz şeylere veya değerli eşyalarımıza sahip çıkmamız gerekebilir. Kayıplar veya hırsızlıklar yaşanabilir. Enerjik ve hareketli bir gündeyiz. Kendimizi göstermekten keyif alabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Sevinçli günler geçiriyorsunuz. Yakın çevrenizde sizi çok mutlu eden üstün başarılar var. Bunlardaki yadsınamaz payınız sizi mutlu ediyor. Alacağınız bir haber bir yolculuk yapmanıza neden olacak. Bu yolculuktan yaşamınızla ilgili yeni kararlarda dönebilirsiniz. Buna çevrenizdeki insanların çabaları da çok yardımcı oldu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Hayalperestliğin sınırınızorluyorsunuz.Oldukça derindüşüncelerinizvar amakendinizi budüşüncelerekaptırmayın.Paylaştığınız kimselersizi kırılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Etrafa saçtığınız neşeniz bol olsun ama sorumluluklarınız da ihmale gelmez. Eşiniz, hepsini hatırlamanızı sağlayabilir bugün. Beklentiniz olmayan bir arkadaşınızdan destek gelecek. Bu kişi size pada değil, fikir verecek. Durumunuzla bağdaşmayan şeyleri dikkate almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Günlük rutinlerdeki dağınık etkiler sona eriyor. Çalışma ortamınızı yenilemek üzere harekete geçebilirsiniz. Düzeninizi yeniden oluşturmak üzere yenilikler yapabilirsiniz. Başkalarına yardımcı olmanız gereken konularda kişiliğinizi ön plan çıkarma şansınız var. Ãœzerinde çalıştığınız konular, detaylı işler karşısında daha disiplinli olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Kasım 2021)
İş hayatınızda ufak, tefek aksaklıklarınız olabilir. Mesleki dayanışmalar sizi yüksek bir moralde tutacak. Zor, yoğun günlerin arkasında, umutlarınızı tekrar dirilteceğiniz gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Çalışma ortamınızda sizden daha atak insanlar aşama kaydedebiliyor. Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bu şeylere istekliliği da ilave etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed