Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Sorunu ikimiz de biliyoruz. Bir insan istemeden önce vermesini bilmelidir. Fakat bu geçici bir olay ve herşey düzelecek, olaylar istediğiniz doğrultuda gelişme gösterecek. Girişimlerinizi, ertelemenizde fayda var. Alışverişlerde ve her türlü haberleşmelerde dikkatli olmanız gerekiyor. Süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu gün tatsızlik yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Özel yaşamınızdan çok zihinsel uğraşılara önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak istemiyorsunuz. Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak zorunda kalabilirsiniz, ya da istemediğiniz bir anda bir konuğunuz olabilir. Günlük planınız alt üst olduğu için canınız sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Bazı hobiler edinerek benliğinizi ön plana çıkarıyor insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Bugün sizler adına eğlenceli bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
İletişim içinde olduğunuz kişilerin davranışlarından olumsuz etkilenmek istemiyorsanız onları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Parasal konularda birikimlerinizi her yerde konu yapmanız sizin aleyhinize durumlar yaratabilir. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Önemli riskler alma ve yeni girişimler başlamak açısından uygun bir dönem değil. Şu günleri daha sabırlı geçirmeli önceliklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Kafanızın karışık olması nedeni ile yön bulmanız kolay olmayacak. Yine bu günlerde eldeki kaynaklar üzerinden yatırım planları yapıyorsunuz. Bu konuda daha kararlı ve şanslı olacağınız gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Bu günlerde iş ortamınızda topluca yaşadığınız bazı endişeler tadınızı kaçırıyor. Ama bu anlamda kötü bir sürprizleriniz yok. Günlük sorunları biraz daha umursamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Parasal bakımdan bir rahatlama dönemindesiniz. Gelecekte iş kurmayı planlıyorsanız gelirinizin bir bölümüyle yatırımlara yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed