Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Eylül 2013)
İletişim halinde olduğunuz kişileri dikkatli dinlememeniz veya söylediklerini önemsememeniz, sorunlara neden olabilir.Kendinizi yetersiz hissettiğiniz konuların anlaşılmasını önlemeye çalışabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Eylül 2013)
Başarılı bir iş yöneticisi olma yolundasınız, bu da elinizin altındaki insan kaynaklarını en verimli şekilde kullanma becerinizden kaynaklanıyor. İnsanlara yapacakları işleri iyi anlatıp benimsettiğinizde, üstünüzdeki yüklerin büyük bir kısmını onlara devredip rahatlayacaksınız. Küçük aksaklıklar moralinizi bozmasın. Önemsemediğiniz bir haber alacaksınız, ama önemseyin ve arkasından gidin; ucunda yararınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Eylül 2013)
Partnerinizle aranızdakiİletişim hayranlık uyandırıcıgörünüyor. Yalnızlığa birtürlü alışamayan sizlerbugün kendinizi sokaklaraatabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Eylül 2013)
Yabancı kişi ve kültürlerin artılarını alıp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Çok çalışarak elde ettiğiniz sonuçları beki de çok daha pratik yöntemlerle hesaplanandan kısa zamanda alabilirsiniz. Akıl akıl-dan üstündür lafını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Eylül 2013)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Eylül 2013)
Fazla hedef koyuyor, sonra bu hedefler arasında bocalıyorsunuz. Hedeflerinizi sadeleştirmeniz ve az ve öz için mücadele etmelisiniz. Ortaklık teklifi alabilirsiniz, iyi düşünün öyle karar verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Eylül 2013)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Eylül 2013)
Harcamalarınızı makul düzeye indirmenizde yarar var. Yakın zamanda destek bir kazancınız sizi iyice rahatlatabilir, ama o zamana ulaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Eylül 2013)
Yaşamınızda yakın vadede büyük dönüşümler beklemeyin. Ama büyük dönüşüm olamaz diye küçük dönüşüm imkanlarını da tepmeyin, önünüzde böyle bir kaç imkan var, sonuna kadar değerlendirmeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142007 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed