Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Sosyal çevrenizle aranızda oluşan bazı sırlar ve gizlilik gerektiren konularda dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz. Bununla ilgili ya dost sandığınız kimseleri daha da iyi tanımalı ya da sırlarınızı kimseye açmamayı öğrenmelisiniz. Bazı gerçeklerle yüzleşebilir, kendinizi insanlardan biraz uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Yine bu dönemde sosyal çevrenizle aranızda birtakım konularda fikir ayrılıkları ve zıtlaşmalar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlatmak için alışveriş yapabilir, yaratıcılığınızı çeşitli konularda ortaya çıkartabilirsiniz. Aile hayatınızda beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
AŞK: Bir takım olayları büyüterekfelaket habercisine benzediniz.Beklediğiniz en büyük desteğiise karşılık verdiğinizbirlikteliğinizden alacaksınız.Bugün sevdiğiniz kişi sizi herkonuda uyaracak dikkatli olun.PARA: İşinizle ilgili anlaşmazlıklar çıkabilir veailenizle işiniz arasında kalabilirsiniz. Ama sizesaygı duyacaklarından emin olun.SAĞLIK: Bugün şans oyunlarında şansınıztutmadı diye öfkeli ve sinirli bir hal alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
İş ve aşk sorunlarınızı birbirindenayırmanız gerekiyor. Birlikte çalıştığınızarkadaşlarınızla hoş bir güngeçirebilir, eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz.Mesleki açıdan duygularınızı hareketegeçirecek gelişmeler olabilir. Gereksiz masraflarlabirikiminizi eritmeyin. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Bugün duygusal açıdan bir parça hassas olabilirsiniz. Ani tepkiler gösterebilir, gereksiz sürtüşmeler içine girebilirsiniz. Daha sakin ve akılcı davranmak pek çok açıdan kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Sizi duygusal açıdan zorlayan konuların üstesinden gelmenizi sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. Fırsatları mutlaka değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2022)
İş arkadaşlarınıza yapamayacağınız işlerle ilgili sözler vermekten kaçınmalısınız. Eski alışkanlıklarınızı sürdürmek yerine yeni gelişimleri izlemeli ve iş hayatınıza bu yenilikleri sokmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtaracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Öngörüleriniz her zaman uyarıcı olamayabiliyor. Pek olasılık vermediğiniz basit görünen bir problem büyüme belirtileri gösteriyor, önlemini almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed