Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Resmi kurum veya kuruluşlarla işlerinize zaman ayırabilir, hukuki veya değil değişik anlaşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi doğru yönetmeniz gerekiyor. Duygusal konuların lehinize dönebileceği bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Yakın bir akrabanızın kırıcı sözleri bir türlü aklınızdan çıkmıyor, oysa ona çok bağlıydınız ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünüyorsunuz. Yanılıyorsunuz, bugünlerde sizi arayıp özür dileyecek Bugün kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Yaşam enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Olayların duygusal yönleri canınızı sıksa da karşınızdaki kişilere gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bir çekim var. Hızlı düşüneceğiniz konular gündeme gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Sevdiğiniz kişiyle farklı davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir. Bunu en iyi açıklayacak tek kişi sizsiniz. Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Sadece ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli, acele etmemelisiniz. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Uyumlu bir çalışma ortamı hayaliniz gerçekleşmiyor. Bu yüzden yarattığınız gerilim, bu uyumsuzluğun nedenlerinden biri olabilir. İş yerinizde yaşanan ufak, tefek problemlerle ilgili görüşmeleriniz olacak. Çözüme uzak değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Para sıkışıklığınızda, kısa vadede kayda değer değişmeler söz konusu değil. Bu sıralar sizden büyük miktarlarda para çıkışına yol açabilecek tekliflerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Kendinizi çok güvenli bulduğunuz bazı özelliklerinize karşı, bugünlerde kendinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed