Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Çevrenizde kaba veya sorun çıkartmaya eğilimli kişiler olabilir, onları affederseniz, puan kazanabilirsiniz. Herkes sizinle aynı tarafta olmayabilir, dikkatle ilerlemeniz gerekiyor. Belli bilgiler size verilmeyebilir, yanlış bilgi verilebilir veya resmi kurumlar, kanuni evrak ve işlerle ilgili bir problemler yaşanabilir. Hiçbirşeyi şansa bırakmamalısınız. Aşk hayatınız veya sevgi alışverişleri ön planda. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Gözünüzün kara olduğu bir konuda biraz kenarda durmanız gerekiyor. Bugün bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin içinde olacaksınız. Geri durmanızda yarar var. Uzak bir tanıdığınızdan onun esenlik haberini alacak, buna sevineceksiniz. Bazı durumlarda çok tezcanlısınız. Aceleciliğin aslında insanı geciktirdiğini şu günlerde bir daha göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Gergin ve stresli tavırlarla işinizdeki başarısızlıklardan kurtulamazsınız. Sakince çözmeniz gereken sorunlarınız olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Yeni ay size mesleki açıdan yeni fırsatlar sunabilir bugün. Yeni bir iş, terfi niteliğinde görev değişimi, takdir aldığınızı hissetme fırsatı sunan gelişmeler yaşayabilirsi-niz. Başvuru yapmak ve iş kurmak için güzel bir enerji olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Kontrol edemediğiniz pek çok konu sizi bulabilir. Geçmişle ilgili gelişmeler sabrınızı zorlayacak boyutta. Olayları iyimser bir gözle görmeli, kollektif konuların hayatınıza katabileceklerini düşünmelisiniz. Daha fazla fedakarlık yapmanız gereken bu alanda sezgileriniz size yol gösterecektir. İç dünyanızı zengin kılmanız adına kendinize önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Katılabileceğiniz ortak çalışmalarda yeni kimselerle tanışabileceğiniz bir gün. Yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilirsiniz. Bazı işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Alacaklarınız birikti ve bunları tahsil edemediğiniz sürece buna bağlı olarak borçlarınızda artacak. Bugünde alacaklarınızı tahsil edemeyeceksiniz. Bundan sonra borç verirken biraz daha temkinli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Kafanızdaki projeleri herkese anlatmayın. İyi niyetli olmayan insanlar kafanızı karıştırabilir ve yanlış kararlar almanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed