Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün sizinle ilgili eleştirel bir konuşma, sizi uzun vadeli birtakım planlarınızla yeni tartışmalara sokabilir. Karmaşık düşünceler ve neden oldukları karmaşık duygular, bugünlerde sizi terk edecek. Bir problemiyle ilgili çıkışlar arayan biriyle, bazı bilgi alışverişleri içine girebilirsiniz. Bu konuda tedbirli davranışlar içine girmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Dönem dönemsinirinizi partnerinizdençıkarmayı alışkanlık halinegetirdiniz. Bugünpartnerinize tersdavranmak ister gibisiniz.PARA: Yatırımlarınızıyaparken kimseye güvenmeyin. Bugünborç vermek size pek kâr getirmeyecek.SAĞLIK: Doktorunuzu dikkatealmıyorsunuz. Damar sorunları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Gittiğiniz her yere canlılık ve mutluluk getireceksiniz. Ağırbaşlı ve ciddi tavrınızla sorunlara çare bulacak, içinden çıkamadığınız bir çok problemi kolaylıkla halledeceksiniz. Ticari faaliyetlerdeki durgunluk yakın zamanda yerini harekete bırakabilir. Maddi birikimlerinizle daha mantıklı işler yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş ve çalışma konuları gündeminizin üst sıralarında yer alabilir. Bugün tartışmaları hızla büyütecek enerjiler var. Bu yüzden olgun yaştaki iş arkadaşlarınızla iletişiminizde esnek ve özenli olmanızda fayda var. Yeni görevlere talip olmadan önce biraz daha düşünmeniz iyi olabilir. Kendinizi bu kadar yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Genel olarak beğeniliyorsunuz. Ama bazı durumlarda takındığınız tavır işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor. Bugünkü bazı şikayetler kulağınıza kadar gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konulara karşı çok fazla ilgili olmayacağınız bir gündesiniz. Bu konuda devam eden bir sorununuz varsa bugün çözüm anlamında adımlar atmak sizin için kolay olmayacaktır. Maddi konularda yeni bir atılımda bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Gün bir miktar yorucu geçse de çok şey başarabilirsiniz. Sorumluluklarınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed