Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Diğerlerine olan sorumluluklarınızı veya ilişkilerinizi ilgilendiren başlıklarda duygusal anlamda sizi kandıran veya yanıltan kişiler olabilir. Sözlerinizin arkasında durarak elinizden gelenin en iyisini ortaya koyabilirsiniz. Ancak, mantıklı olmayan görev ve sorumluluklar almaktan kaçının. Dengeyi sağlamaya çalışmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hayallere dalanlar, olayları gerçekçi gözle görmeyenler veya bazı şeylerin farkında dahi olmayanlar için zorlayıcı günler. Özgüven ve cesaret kaybı ön plana çıkabilir.Gerçeklerle ağır şekilde yüzleşmek durumunda kalınabilir. Dost görünen düşmanlar, yanıltıcı kişilerin tuzakları, saldırgan kişiler, arkadan çevrilen işler, yanlış anlaşılmalar, yanıltıcı ve aldatıcı etkiler devrede. Sahtekarlıklar, dolandırıcılıklar, hileli evraklar, hırsızlıklarda artış olabilir. Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü yazdığım saldırgan Mars Satürn etkileşimi de hala devrede. Geçen hafta yazdığım için yenilemiyorum. Kendimizi, önemli işlerimizi ve yakınlarımızı her anlamda ihmal etmeyelim. Akşam saatlerinde ise, kendimizi daha iyi ifade edebilir, daha olumlu düşünebilir veya şu an sonuçları anlaşılmasa da uzun vadede yararlı planlar yapabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Çevrenizdekiler son zamanlardaki canlılığınızı yeni ilişkinize bağlıyor. Bu halinizi ilişkinizin yanı sıra siz bugünlerde taşıdığınız pozitif enerjide etkiliyor. Hayata olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umut içindesiniz. Bu umudunuzu boşa çıkarmayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla buluşmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Kartınız Yıldız... Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler huzursuz görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Kendinizi yanında rahat hissettiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışın. Varsa kardeşinize zaman ayırın. Duygusal destek her iki tarafa da iyi gelebilir. Eğer aksi için özel çaba göstermezseniz iletişim trafiği yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Hayatınıza daha farklı olan konular katmaktasınız. Değişik hobiler ve boş zamanların değerlendirileceği fırsatlar size moral verecek. Gevşemeli içinizden geldiği gibi davranmalısınız. Bir araya gelmekte zorlandığınız sevdiklerinizle paylaşımlarınıza öncelik verebilirsiniz. Diğer yandan yaratıcı konulardan elde edebileceğiniz kazançlara yönelik olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün. İş yerinizde yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizi uygulayabilirsiniz. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar, bugün verimli olabilir.Bedensel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Elinizdeki bir mal hatırı sayılır bir paraya dönüşecek. Bununla ilgili gelişmeler bugün bir telefonla başlayabilir. Tartışmalı bir para meseleniz var. Para tartışmalarında insanlar çok objektif olamıyorlar. Bu konuda kendinizi zorlarsanızparanın neden olacağı başka kayıplarla karşılaşmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bir ahbabınızın önemli bir aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz. İlgisiz kalmanız problemi büyütebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed