Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Ağustos 2013)
Beklediğiniz cevaplar birkaç gün içinde gelecektir, şimdilik sabırlı olmanız gerekiyor. Hukuki, anlaşmalar bazında ya da maddi konularda yapacağınız çalışmalarda iç sesinize kulak vermenizde fayda var. Dürüst olmanız kontrolü elinizde tutmanızı sağlayacaktır. Gizlilik veya işlerine karışma yanınızda olmasına ihtiyaç duyduğunuz bir kişiyle ilişkilerinize zarar verebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Ağustos 2013)
Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor. Boşluğu özel zevklerle doldurma çabanızın, çoğu zaman iş engeliyle çakışmasına isteksizce boyun eğiyorsunuz. Bugünlerde, tam bilgi sahibi olmadığınız bir meseleyi gereksizce büyütmekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Ağustos 2013)
Gününüzü fırsataçevirmekte üzerinize yok.Maddi açıdan olan şansınızda malum. Kedi gibidört ayak üzerinedüşüyorsunuz her zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Ağustos 2013)
Alınacak kararlar sırasında cesur ve atak olmanız sayesinde kazançlı çıkabileceğiniz bugün. Sadece yapılacaklara kafanızı gömmüş ve hayattan tat almayı ihmal etmişseniz bu açıdan en azından bencillik yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Ağustos 2013)
Kural tanımaz biçimde risk alabilirsiniz. Dengesizce vereceğiniz kararlar bütçenizde açıklara neden olurken, harcamalarınızda aşırıya gitmekten kaçının. Oysa ki dikkatli öngörülerle yeni kazanç kapılarının olabileceği şartlar bulabilirsiniz. Kaynaklarınızı biriktirmek konusunda daha kararlı ve akılcı olmalısınız. İş ve keyifleri dengede tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Ağustos 2013)
Yaşadığınız bir çözümsüzlük, epey bir zaman daha zihninizde yer edecek gibi görünüyor. Bir iş ilişkinizi, arkadaşlık biçiminde sürdürme çabanız, birkaç gün içinde düş kırıklığına dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Ağustos 2013)
Partnerinizle küçük bir tartışmanız olabilir. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz, ama ne yapsanız olmuyor. Uygun bir dille ayrılık kararınızı açıklamaya çalışın. Bol kazançlı yeni iş projeleri yapacaksınız. Şansınız açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Ağustos 2013)
Hiç hesapta olmayan girdiler, küçük de olsalar sizi biraz toparlayacak. Bugün içinizdeki coşkuyla fazla harcama yapmamaya çalışmalısınız. Masraflı projenizi ertelemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Ağustos 2013)
Öngörüleriniz her zaman doğru sinyaller vermeyebiliyor. Sorun haline geleceğine ihtimal vermediğiniz basit görünen küçük bir problem, büyüme belirtileri gösteriyor, önlemini almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141982 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed