Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Kendinizi belli bir pozisyon için iknaya zorluyorsanız, biraz ara verin derim Niobe’ce. Zira kendinizi doğal olmayan durumlar için zorlamanız çok sağlıklı olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberler alacaksınız. Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız. Rahat kişiliğinizle kapıları kolay açıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
AŞK: Düşünceli, fedakar vesabırlısınız. Sevdiğiniz kişiye herkonuda destek oluyorsunuz. Oysaona destek olmaktan ziyade yalnızkalma endişelerine kapılıyorsunuz.Sevdiğiniz belli ancak kendidünyanıza da yer açın.İŞ: Bir takım insanlar sizleri bugün aldatmaarayışına girmiş olabilirler. Uzun süre birikimyaptığınız para veya kıymetli eşyalarınıza dikkatetmelisiniz. Aksi halde dolandırılmanız mümkün.SAĞLIK: Çabuk kilo almaktan yakınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
İşin içinde para çıkışına neden olacak bir detay olan işleriniz için pek uygun bir gün değil. Sizi gözü kara bir risk alma ya ikna edebilir ler. Bir an için gayet mantıklı ya da yapılabilir gibi görünse de hemen vaat etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Hayatınıza giren yenilikler sizi harekete geçirebilir. Daha kararlı olmalısınız. Eğitim, zihinsel işler ve hareket içeren konularda akıcı ilerlemeniz söz konusu. Olumlu haberlerin sizi iyimser kılacağı söylenebilir. Yurt dışı yolculukların hızlanacağı günlere hazırlanmalısınız. Sezgileriniz ve başkalarından alacağınız ilham size pek çok konuda yol gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Genel anlamda bugün işinizle ilgili konular yaşamınızda ağırlık kazanacaktır. Yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz ayda yeni çalışmalarda görev alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalarda istikrarlı ve net sonuçlara ulaşabilecek şekilde hareket edeceksiniz. Yöneticilik yeteneklerinizde önemli ölçüde artış olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bu harcamayı kendinizden çok bir yakınınız için yapmayı düşünüyorsunuz. Onu memnun edeceğinizi biliyorsunuz ama bu harcama için bütçeniz de yeterince uygun değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Karşı cinsle yarım kalmış tartışmalı bir konuda ısrarcılıkla karşılaşacaksınız. Bugün zaman, zaman böyle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed