Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Aşırı duygulardan veya duygularınızı göstermekten kaçınmanızda fayda var. Mevcut kredinize güvenerek hareket etmeniz durumunda zararlı çıkabilirsiniz. Yaratıcı olmalı, öfkenizi veya sevginizi abartılı gösterilerden uzak şekilde ifade etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir, bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyebilirsiniz. Aile içinde bazı mutluluklarınıza ortak olmayı arzulayan sitemkar birileri var. Bunu geç fark edip nasıl gözden kaçırdığınıza üzülebilirsiniz Bugüne bitirmeniz gereken işleri önümüzdeki haftaya sarkıtmanız, düşünceli bir hafta sonu geçirmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Bugünleri her ne kadar çalışarak geçirmiş olsanız da bir o kadar da harcama yapıyorsunuz. Paranızın yetmediği hissine kapılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Eğer eğitim, yayıncılık veya hukuki konularda bir işiniz varsa uzun uğraşların sonucunu almak için biraz daha emek vermek gerekiyor. Usulüne uygun olmayan bir hamle yapmayın. Yaptığınız hareketler kurallara uymalıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Sizi sorumlu kılan iş temaları yanında ortak çalışmalarda zorlayıcı koşullar içindesiniz. Başkaları ile olan ortak hedefler ve aktiviteler size yeni yükler getirecektir. Sosyal hayatınızı kısıtlayan bu şartları sabırlı geçirmelisiniz. Arkadaşların sorumluluklarını aldığınız bu günlerde duygusal hayatınız ve çocuklarla ilişkilerinizi ihmal edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Fazla hedef koyuyor, sonra bu hedefler arasında bocalıyorsunuz. Hedeflerinizi sadeleştirmeniz ve az ve öz için mücadele etmelisiniz. Ortaklık teklifi alabilirsiniz, iyi düşünün öyle karar verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Bir borcunuzu unutmuş gibi görünüyorsunuz, vadesi yakında dolacak ve siz gerekli olan parayı hala bulamadınız oysa paraya ihtiyacınız var. Siz böyle davrandığınız faizlerle boğuşmaya devam edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Hatalı bir adım atıyorsunuz. Sizi bu konuda ısrarla uyaran birisi var. Onu dinlemeniz gerekiyor. Sonra son pişmanlık fayda etmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed