Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Aşkınızı ve sevginizi hak ettiğini düşündüğünüz kişiye bir şans verin. Kendinize göre bir yön bulmanıza çok az kaldı. Sorumluluklarınızı gerektiğinden fazla önemsemeyin. Aksi halde bu sizi yıpratacaktır. Anneniz ile olan ilişkileriniz her zamankinden daha önemli olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Önemli bir adım atmak üzeresiniz. Ama etrafınıza sizden beklendiği kadar kararlı bir görüntü veremiyor gibisiniz. Bu adımda, çok kararlı olmanızı engelleyen haklı nedenleriniz var. Bu nedenler yakın günlerde anlamını kaybedecek. Arkadaşlarınızın arasında ciddi, tutarlı bir imajınız var. İmajınızı sarsabilecek gelişmeler söz konusu, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
AŞK: Tutamayacağınız sözlerivermekten sakının. Sevdiğinizkişi size olan güveninikaybederse en büyük yanlışıyapmış olursunuz. Evli olanbalıklar bugünlerde telaşlı.İŞ: Güzel konuşma tarzınızlainsanların dikkatini üzerinize topluyorsunuz.Yeni anlaşma ve yeni işler size şans getirecek.Hedeflediğiniz parayı tamamlama fırsatı yakın.SAĞLIK: Diş etiniz şişebilir. İltihap durumu var.Doktora danışmadan asla antibiyotik almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Aşka bakış açınız, partneriniz kadarsizi de yormaya başladı. Duygularınbağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor.İlişkinizi kuralcılığınızla birazzorluyor gibisiniz. Sizi acele bir karara yada bir işe yönelten kimseler var. Onları görmezliktengelin. Sağlığınız için spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Ortaklıklar ve yakın ilişkilerde bazı değişiklikler yaşanabilir. Sizin dışınızdaki gelişmelere karşı duyarlı ve esnek olmanızda yarar var. Bazı karşıtlıklar ve fikir ayrılıkları aleyhinize çalışacaktır. Oysa ki eleştirilerden pay çıkarmanız halinde önerilerden kazançlı çıkabilirsiniz. Bu dönem ikili ilişkilerde yaşanabilecek gerginlikler ise sizi sağduyulu olmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Yoğun bir gün geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanların bazı angarya işlerini yapmanın yorgunluğu içerisinde olacaksınız. İş hayatınızda ne zamandır istediğiniz bir gelişme bugün gerçekleşecek. Ancak gayret ve öneri sizden geldiği halde parsayı başkaları toplayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Maddi konularda ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı küçük sorunlar yaşayabilirsiniz ve harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Aslında az sevilme endişesi değil, partnerinize karşı gizli bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bununla savaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed