Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Çevrenizde çok fazla fırsat ya da olanak olmasına rağmen, kalbiniz ya da sezgileriniz sizi yanlış yöne sevk edebilir. Yaptığınız işlerde kurallara sadık olmanızda, sorumluluklarınızı yerine getirmenizde ve disiplinli hareket etmenizde fayda var. Aşırılıklardan, abartılardan veya hafife almaktan önemle kaçınmalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor. İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2023)
AŞK: Aşk konusunda kendinizdeve karşınızdaki kişide olmayacakşeyler hayal ediyor ve ani tepkilerveriyorsunuz. Şunu unutmayınpartneriniz bir robot değil insan.Daha fazla kırgınlığa yol açacakkonuları irdelemeyin.İŞ: Yaratıcı ve çabuk hareket eden birkaç kişininyapacağı işi tek başınıza hal yoluna sokankişilersiniz. Bugün iş yerinizde taktir ediliyor veseviliyorsunuz. Elinize sürpriz bir para geçecek.SAĞLIK: Demir eksikliği yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Bugün iştahınız pek yerinde olacak. Ancak buna bir yerde dur demek de lazım. Yemek yeme olayını keyif aracı haline getirmeyin. Uzayan ve muhabbetin eşlik ettiği sofralar ve davetlerden sakının kendinizi. Pişman olmak da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Birkaç arkadaş kendi işinizi kurma planları içindesiniz. Birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Maddi konularda bazı dikkatsizlikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hesapta olmayan bazı harcamalar gündeme gelebilir. Yakında eğitimle ilgili bir harcamanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2023)
Çok yersiz nedenlerle aile bireylerinizden biriyle çatışıyorsunuz. Ona daha olgun, daha ılımlı, anlayışlı yaklaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed