Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2022)
Belli anlaşmalar, yatırımlar veya yeteneklerinizi daha fazla para kazanmanıza yardımı olabilecek şekilde geliştirmenizi sağlayacak projeler ön planda. Üzerinde uzlaşılması gereken konular ya da belli pazarlıklar da zaman alıcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Aralık 2022)
Günlük işlerinize fazlasıyla kendinizi kaptırabileceğiniz ve bu yüzden yıpranabileceğiniz bir gündesiniz. Fiziksel yorgunluk genel sağlığınızı da negatif etkileyebileceği için kendinize fazla yüklenmekten kaçınmalısınız. Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizde dengeyi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2022)
AŞK: Pek uyumlu ilişkinizolmama sebebi her ikinizin deiddialı ve hükmetmeyi seventipler oluşunuz. Biriniz geri adımatarsanız aşktaki durumunuzdiğer insanlara örnek olacaktır.PARA: Para konusunda hiçkimseye ödün vermeyin. İyimser olmanızdankaynaklanan alacaklarınız gün geçtikçe aksıyor.Bu durumda maddi yönden zorlanmanız başladı.SAĞLIK: Cesaret isteyen sporları seviyorsunuz.Ustaca davranın ki bir yeriniz incinmesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2022)
Bugün işler güçler sizi bekler durumda. Kaytarmak, başkasına paslamak ya da ertelemek yerine çalışıp işlerinizi tamamlamayı ve üretken bir gün geçirmeyi tercih edin. Bugün yaptıklarınız görünür olup takdir getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2022)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Aralık 2022)
iş yaşantınızla ön plana çıkabilirsiniz. İletişim yeteneğiniz sayesinde pek çok sorunu çözebilir ve kazancınızda artış gözleyebilirsiniz. İş yolculukları da gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2022)
Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler oldukça yeterli. İş yerinde size verilen fırsatların yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta, her imkan düştükçe, size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için teşebbüste bulunun, zaman aleyhinize işliyor. Para işlerinde bugün hassas olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Aralık 2022)
Küçük bir para desteğine duyduğunuz ihtiyacı yakında gidereceksiniz. Bir taşınma olayının hazırlığında gibisiniz, bu sizi ürkütüyor. Alacak verecek işlerinde bugünlerde bazı küçük zararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Aralık 2022)
İyi bir dost gibi davranıp arkadaşınızı kendi başına bırakmamanız gerekiyor. Bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam etmesi sizi yıldırmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed