Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Belli fikirlerinizi ortaya koymanız ve motivasyonunuz iltifatlara ve aradığınız yardımları almanıza neden olabilir. Bir kutlama önemli bir ilişkinizin romantik boyutunu fark etmenizi sağlayabilir ya da ilişkiyi geliştirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde, anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Genel olarak ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da, birtakım ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor. Bugünlerde karşılaşacağınız birtakım şaşkınlıklar, özgüveninizi zedeleyebilir. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz gelmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Kartınız erime... Bu kart evli olanlarınçeşitli nedenlerden bazı tartışmalaryaşayabilirler. Tartışmalardan uzakdurmayı yeğleyiniz. Bekarlar için ailefertleri ile tamuyum söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Eski bir dostunuz sizi hem nostaljik günlere götürecek hem de geçmişteki hatalarınızı şimdi daha net görmenize yardımcı olacak. Ancak dünle yaşanmıyor. Şu an sahip olduğunuz değerlere sıkıca sarılıp manevi olarak güçlenmelisiniz. İşinizde yaşadığınız terslikler yakında sona eriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair söylentiler var. Oysa ki, çok uyumlusunuz. Uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi kullanmanız sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Bugün biraz flört etmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. İş yaşamınızda hırslı ve öfkeli davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa kayıplar olabilir. Onun yerine yeni projelere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Maddi konularda akılcı tutumlarınız sayesinde rahat bir dönem geçiriyorsunuz. Borçlarınızı temizlediğiniz zaman para biriktirmek için fırsat bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Sevdiğiniz bir dostunuza zarif bir jest yapmak istiyorsunuz. Bu dostunuz bugün sizi arayabilir. Dişçiye gitmeyi sakın ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed