Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Birileriyle birlikte çalışıyorsanız, bu ilişkilerde bazı kopukluklar görülebilir. Rahatınızı bozacak olan bu durum, bağımsızlık isteğinizi de arttıracaktır. Kendi işinizi kendiniz görmek isteyebilir ve onlarla olan bağlarınızı kopartabilirsiniz. Bu durum sizin için daha avantajlı olabilir. Bireysel olarak elde edeceğiniz başarılar üslerinizle olan ilişkilerinizi de yoluna koyacaktır. Kesin olarak tembellik isteğine yüz vermeyin...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Bugün kafanızda bir yığın soru ile dolaşıp duracaksınız. Aile içinde üzerinizdeki baskının biraz hafiflediğini hissedeceksiniz veya siz umursamaz olacaksınız. Bugün arkadaşlarınızla aranızda gelişen tatsız bir durum canınızı sıkacak ama gelecek günler için de bundan iyi bir ders çıkaracaksınız. Ailenizdeki yaşlı bir büyüğünüzün sağlık sorunları ile uğraşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Kartınız Araç... Ruh halinizde ani dalgalanmalar oluşabiliyor. Mutluluk ve hüznü bir arada yaşayan ender burçlardan biri oldunuz. Ancak sağlıklı düşünceler yaşayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlardasizin de suçunuz olduğunuunutmayın. Bugünü onun gönlünüalmak için değerlendirin. İş yerinizdebaşkalarının inisiyatifine bağlı kalmaktan dolayızorluk çekmeniz mümkün. Paranızın kıymetibilin, aşırı cömert davranmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözerek rahatlığa kavuşacaksınız. İstikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor. Akşama doğru işten erken ayrılacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Cesaretinizi arttırabilecek bazı kararlar, projelerinize yeni bir ivme kazandırabilir. Paranızın idaresinde tek başınıza değilsiniz. Bu, sıkıntılı bir durum gibi görünmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Bir toplantınız olacak, sizin için sandığınızdan çok anlam taşıyor. Bu yüzden bu toplantıyı, çok ciddiye almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed