Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
Gezegen etkileri her konuya coşkuyla ve abartılı yaklaşımı destekliyor. Sınırsız güç, sınırsız harcama, sınırsız bonkörlük, aşırı yeme içme veya abartılı konuşmalar v.b. Ancak, bu duruma kendinizi fazlaca kaptırmanın sonuçları istendiği gibi olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
Fazla rahat, geniş bir insan olduğunuz hakkında şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
AŞK: Alacağınız bazı haberlerlesarsılmanız olası. Eskipartnerlerinizden haberalmaktan hoşlanmıyorsunuz helede başkasıyla olduğunu duymaksizi üzebilir gibi görünüyor.PARA: Kararlarınızı doğru almakiçin günlerce düşünüyorsunuz. Tartışıyorsunuz vealdığınız kararların arkasında durabiliyorsunuz.SAĞLIK: Son günlerde doyumsuzlaştınız. Neailenizle ne de işinizle mutlu olabiliyorsunuz.Doyumsuzluk duygusu sizi şişmanlatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
Sevgilinizin size karşı olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın gereksiz korkularınız var. Yüreğinizi rahatlattığınızda eski mutluluğunuza kavuşacaksınız. İşinizle ilgili gelişmeler sizi memnun edecek. sağlık sorunlarınız için doktorunuza görünün. İhmal ettiğiniz spora yeniden başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
Bugün aileye dair konularda yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Ailenizle olan duygusal paylaşımlarınız artarken sorumluluklarınız açısından sizi zorlayıcı durumlar oluşabilir. Aklınıza yatmayan girişimlere onay vermek zorunda değilsiniz. Özellikle babaya dair meselelerde daha sağduyulu ve kararlı olmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
İşle ilgili öncelikler ve tamamlanması gereken sorumluluklarınız var. Özellikle sabah saatlerinde bu konuda hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek görmeniz muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızdaki bazı çözümsüzlüklere fazlaca iyimser gözlerle bakmakla hata ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed