Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Gerekli düzenleme, düzeltme veya değişiklikleri yapabilirseniz, ilerleme ya da genişleme sağlanabilecek büyük olaylarda önünüzü açabilecek davet, teklif veya öneriler söz konusu olabilir. Değerlendirmelerinizi yaparken en iyi tarafları kadar en kötü noktaları da görmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Bugün yakın çevreyle iletişiminiz gelişebilir ve gittiğiniz yerlerde güzel rastlantılar yaşayabilirsiniz. Bugün yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden oldukça yorulabilirsiniz. Komşularınız kardeşlerinizle ilişkileriniz ön planda olabilir. Beklenmedik sorunların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Yöneticiniz Mars iletişiminize büyük bir hızlanma getirirken eğitim konuları ve kısa yolculuklar ön planda olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
AŞK: Oldukçagüvenilirsiniz veçevrenizdeki herkesin birnumaralı sırdaşı halinegeldiniz. Bu size gururverse de artık dertdinlemekten bıktınız.PARA: Çok kesin tavırlarla yaklaşmayınişinizde. Fikirlerinizi esnek ve özgürbırakmanızda fayda var.SAĞLIK: Bunalım yaşayabilirsiniz.Endişelenmeyin çabuk iyileşeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Sınırlı düşünce yapısı ve kalıpları kıramayan bir zihin, hoşgörüsüz hale getirebilir sizi. Böyle başlasa bile böyle devam etmek zorunda değil. Yeni fikirlere açık olmak, işe yaramayan kalıplardan kurtulmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Sizin için olumlu bir gün söz konusu. Yakın çevrede olup biten her gelişme size iyimserlik getiriyor. Kardeşlerle ilişkilerde pozitif paylaşımlar öne çıkarken, zihinsel çalışmalara önceli verebilirsiniz. Zira çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Bu konuda keyifli ve eğitici kısa yolculuklar yapılabilir. Yeni haberler gündeminizi dolduracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2022)
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız. İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Paranızı iyi kullanma eğilimleri gösteriyorsunuz. Gelecekle ilgili beklentilerinize yapmayı düşündüğünüz harcamaları bir süre dondurmanız yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2022)
İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed