Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Sevgili Balıklar, bugün bir kez daha bir konuya dikkat çekmem gerekiyor. . Her gün günlük burç yorumlarınızı okurken mutlaka ve mutlaka yükselen burcunuzun yorumunu ve tüm burçlar için gün genelini ele aldığım bölümü de okumanız gerekiyor. Aksi takdirde yorumlardan fayda sağlamak çok mümkün olmayacaktır. Teşekkürler zaman ayırdığınız için.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de varsınız. Hafta içinde bu konuyla ilgili bir çağrı alabilirsiniz. Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız. Bugün yaşadığınız da tamamen böyle bir üzüntü. Akşam çok sevinip mutlu olacağınız konuklarınız gelecek. Onlarla güzel vakit geçireceksiniz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün ihtiraslı ve bir o kadar da kırılgan görünüyorsunuz. Ve bu durum bazı insanların üzerinde negatif etki yaratacak. Duygusal olarak son derece yoğunsunuz. Doğruyu düşünüp, kırdığınız gönülleri almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün eğer başkaları adına yaptığınız fedakârlıkların ölçüsünü kaçırırsanız tepenize çıkabilirler. “Ben böyle de mutluyum” deseniz bile gelecekte de görev haline gelmemesi adına bu yaptığınızın kalıcı olmadığını anlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Artık günlük planlarınızı akışı değişmeye başlıyor. Gün ortasından sonra yapacak pek çok şey bulacaksınız. Eğitimle ilgili planlarınızda yeni başlangıçlar yapma şansınız sizi heveslendirecek. Kısa yolculuklar açısından ise hemen harekete geçmekten kaçınmalısınız. Alacağınız haberler üzerinden karar almak zor olabilir. Zihinsel açıdan yorgunluklar yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Son günlerde onaylamadığınız bazı davranışları ilgili kişilerle konuşmak isteyeceksiniz. İşyerinde uygulanacağı söylenen bazı değişiklikler sizin için pek kazançlı olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Parasal açıdan fazla bir sıkıntınız yok ama çok uzun ihtiyaç bir ev eşyasını almak durumunda kalacaksınız. Bu da sizin ufak bir borca girmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün duygusal yaklaşımlarınızda dikkatli olmalısınız. Kırıcı olabilir veya hatalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed