Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda kalacağınız bir sorununuz olacak. İyi zaman geçirmeniz, soruna tahammüllü yaklaşabilmenize bağlı gibi görünüyor. Bazı ayrıntıları atlayabiliyor, sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Aklınızda sürekli kendinizi aşmave mantıklı yönlerinizi kullanmaiçgüdüsü yatıyor. İletişim yoğunluğuyaşayacağınız bir gün. Görüşmekistediğiniz kişilere ulaşacak, onlarlakısa vadeli planlar yapacaksınız. Dostlarınızasamimi dulgularla yaklaşmanız sayesindeonlarla olan bağlarınız güçlenecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bazı belirsizlikler devam etse de, iyimserliğinizi korumalısınız. Duygularınızı ve sezgilerinizi daha güçlü biçimde kullanabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamak yerine öncelik kazanacak eve ait başlangıçları ele alabilirsiniz. Zira bu dönem yuvada yaşanan değişlikler size bazı sorumluluklar getirdi. Ailenin desteği size yeterince rahatlık ve esneklik sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamınızda genel anlamda verimli sonuçlara ulaşabileceğiniz bir gündesiniz. En sıkıcı işleri bile zevkli hale getirmeyi başaracaksınız bugün. Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bütçenize beklemediğiniz bir paranın girmesi sizi çok mutlu etti. Uzun zamandır almayı düşlediğiniz bir büyük şeyi almak için yeniden planlar yapabilirsiniz. Acele ederseniz karlı bir alış veriş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Seri davranmanız gerekiyor. Karar verirken zorlanmıyorsunuz ama kararlarınızı hayata geçirirken biraz ağır kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed