Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Bugün özel ilişkilerde kurtarıcı rolünü üstlenmek ve ortaklıklarınızla ilgili özel bir denge oluşturmak ihtiyacı hissedebilir, sorunlu giden ilişkilerinizi pozitif yönde değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada kendinize olan hataları daha iyi görebilir ve karşınızdaki kişiyi suçlamaktan vazgeçebilirsiniz. Birebir görüşmelerinizin daha aktifleşmesi ve hayatınızda daha iyi bir noktaya gelmesi için güzel ve önemli gelişmeler tertipleyebilir, yaşamınızı ilişkiler bazında daha üst bir noktaya taşıyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde, anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Genel olarak ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da, birtakım ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor. Bugünlerde karşılaşacağınız birtakım şaşkınlıklar, özgüveninizi zedeleyebilir. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz gelmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Kartınız Papirüs... Kuvvetli hafızaya sahipsiniz. Geçmişinizde kimlerin size ne düşündüğünün farkındasınız. Oysa kinci yönünüzü törpüleme zamanı geldiğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Birikimlerinizin mum gibi erimemesi için alternatif yatırım araçlarına yönelerek profesyonel bir danışmanla çalışmalısınız. Yapcağınız seyahatler sırasında size para kazandıracak iş bağlantıları kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
İş ortaklıkları ve anlaşmalar açısından önemli bir gün. Beklediğiniz yenilenmeler alacağınız öneriler doğrultusunda hayata geçebilir. Ancak daha gerçekçi ve akılcı sonuçlara odaklanmanızda yarar var. Bazı eleştiriler sizi kararsız bırakabilir. Evlilik veya ikili ilişkiler açısından ise uyum aradığınız bir süreç. Duygusal açıdan sizi yıpratabilecek gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Aralık 2021)
İş yerinizde önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz harika bir fırsatınız olacak. Bu fırsatla yepyeni planlar içine girebilirsiniz fakat kararlarınızda aceleci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Şu günler, para kaybı için hiç de uygun görünmüyor. Birçok masrafı kapattığınızı düşünürken, biraz iyimser baktığınız belli oluyor. Ani kararlar vermemelisiniz. Bu sizi maddi zararlara uğratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Aralık 2021)
İhmal ettiğiniz, nasılsa yaparım dediğiniz bir iş bugünlerde canınızı sıkabilir. Üşengeçliğinizi bir kenara bırakıp bu işle hemen ilgilenmeye başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed