Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Gözünüz kulağınız açık olsun. Sadece sizi mutlu eden değil, ilerleme olasılığı da olan iş ve aktivitelere ağırlık vermenizde fayda var.Üstüne üstlük hoşunuza da gidiyorsa, hiç zaman kaybetmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Son zamanlarda değişik özellikler sergiliyorsunuz. İlgi gösterdiğiniz konular değişkenlik arz ediyor. Pratik zekanız bugünlerde yeni avantajlara elverişli fırsatlar üretebilir. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz, beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gelişmeleri bekliyor olmanıza rağmen, küçük şaşkınlıklar da yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
İnsanları etkilemekte üzerinize yok. Tatlı diliniz ve güleryüzünüz sayesinde çevrenizde dostlarınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Eşinizle çevrenize karşı birbirinizi savunmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Her ne kadar aranızda bazı tatsızlıklar yaşan-sa da dışarıya karşı birlik içinde olmanız, ilişkinizi daha sıcak ve içten bir yapıya götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Değişen yetenekler ve iş hayatında başlayan yenilenmeler sizi farklı kaynaklar getirebilir. Sıkı bir çalışma temposu yaratmak, kişisel adımlarınız yanında ortaklaşa işlerden gelecek para girişleri sağlayabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edebilmek için yeni girişimler yapabilirsiniz. Bütçenizi korumak için gereksiz risklerden kaçınmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Hemen her hafta sonu kent dışına kaçma isteğiniz, kışın bastırmasıyla sizi yeni arayışlara sokabilir. İş hayatınızın üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı tatil günlerinde yok etmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Aklınızdaki masraflı değişiklikler bugünlere pek uygun görünmüyor. Biraz daha sabırlı davranışlar, konuyla ilgili muhtemel tartışmaları da ortadan kaldıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Çok sevdiğiniz bir yakınınız bugün size bir şikayette bulunacak ve bu konuyla ilgilenmenizi isteyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed