Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Bazı kişilerin söylediklerinize veya fikirlerinize tasvip etmemelerine ya da doğru bulmamalarına rağmen onay vermesini ve tasdiklemesini bekleyebilirsiniz. Ancak, bu durum çok da mümkün olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Canlı, hareketli ama bir o kadar da yorucu bir gün geçirebilirsiniz. Yoğun bir hareket ihtiyacı duyabilir, çevrenizi genişletmek isteyebilirsiniz. Huzurlu sayılmazsınız ve özellikle evinizle ilgili konular özel bir önem taşıyabilir. Bununla birlikte yapacağınız yenilikler yeni mücadeleler de getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Uzun zamandır planladığınız tatil planları gerçek olacak. Yorgun olduğunuz için bu tatil size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Tehlike içeren hobi ve sporlarda ayrıca ilişkilerinizde risk almak için uygun bir günde değilsiniz. Fiziksel güç harcamak yerine konuşarak anlaşmayı ve kendinizi anlatmayı deneyin. Böylece daha az yorulduğunuz göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
İş bağlantılarınızdan bazıları pürüz çıkartıyor. Bu davranışların bağlantıyı koparma isteğinin tezahürü olduğu kanısındasınız. Bu yüzden yeni bağlantılar arayacaksınız. Eski bir meslektaşınızın bu konuda size yardımları olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Parasal konularda bazı beklentiler içerisindesiniz. Bu beklentilerinizin büyük bir bölümünü miras gibi konular içeriyor. Bu konularda olumlu gelişmeler duydukça gelecek için yeni planlar yapıyorsunuz ve savurgan olmamaya özen gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Detaylara takılıp kalıyor ve zihninizdeki esastan uzaklaşabiliyorsunuz.Bir konu hakkında kararlar alırken daha sistematik düşünmeli ve şeytanın ayrıntıda gizli olduğunu unutmamanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed