Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Eski bir arkadaşınızla bugünlerde bir küslük halindesiniz. Aranıza giren bu soğukluk sizde buruk bir kızgınlık yaratıyor. Vicdanınızın pek rahat olmadığını hissediyorsunuz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Bu da bu ilişkiyi yeniden sorgulamanıza neden oluyor. Bugünü ve yarını dinlenerek geçirmek istiyorsunuz. Ama hayat dolu birkaç arkadaşınız size bu fırsatı vermeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sevdiğiniz kişiye karşı çokkibirli davranıyorsunuz. Budurumda partneriniz sizden uzakkalabilir. Ah vah dememek içinonun değerlerini keşfederekiltifatlar edebilirsiniz.PARA: Tüm enerjinizi işinizekanalize etmiş durumdasınız. Artık iş sorunlarınızolmayacak gibi. Parasal konularda kendinizi çokgüzel idare ediyor ve rahatlıyorsunuz.SAĞLIK: Kontorolünüzü kolay kolay kaybetmeyin.Bugün hırs yapmanız çok zararlı sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Size sözünü geçireceğine inanan baskıcı kişilere prim vermeyin bugün. “Hemen şimdi” diye bir dayatmayla hiçbir şeyi zorla kabul etmeniz gerekmiyor. Aslında ne istediğinize bir bakın, ön planda ve söz sahibi olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ay'ın karşıt burcunuza geçmesi ile gündeminiz değişmekte. Süregelen ortaklıkları yeni bir gözle değerlendirmek, daha fazla anlayış geliştirmeniz gerekecek. Alacağınız eleştirileri yapıcı kullanmak, yeniliklere açık durmak faydalı olacak. Fikir ayrılıklarını olumlu yönde kullanabilmelisiniz. Eşin duygusal durumu size bazı huzursuzluklar taşıyacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz. Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu konularda daha kararlı davranışlar içine girmelisiniz. Parayla ilişkiniz bu günlerde pek güvenli değil. Kendinizi emniyete alma niyetiniz, bütün çabalarınıza karşın niyet olmaktan öteye geçemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugün, kendi yaratıcı gücünüzü ortaya koyarken alacağınız risklere dikkat etmelisiniz. Aniden vereceğiniz kararlar daha sonra başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed