Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugün aşırı para sarfetmeye eğilimlisiniz. Eğer biraz dikkatli olmazsanız sizin bu israfçı tutumunuz, daha sonra önünüze çıkacak iyi bir fırsatı kaçırmanıza neden olabilir. Sizin sevmediğiniz bir insan önemli bir konuma gelebilir. Çözümlemeniz gereken bir dizi problemle karşılaşabilirsiniz. İşinizde hatalar yapabilirsiniz. Elinizden çok fazla bir şey gelmeyeceği için kendinizi fazla üzüp gereksiz can sıkıntılarına sebebiyet vermeden mümkün olduğunca soğukkanlı davranarak günün geçmesini beklemelisiniz. Kendinizi yorgun ve cansız hissedebilirsiniz. Daha enerjik olabilmek için birtakım aktivitelerde bulunun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Kendinize güveniniz had safhada. Kendinize güvenmekte haksız da sayılmazsınız. Verdiğiniz kararların ne kadar isabetli olduğunun herkes farkında. Çok yakın bir gelecekte yaşayacağınız önemli bir değişiklikle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. İnsanlarla iyi ilişki kurmanızın meyvelerini topladığınızı düşünüyorsunuz. Gerçekten de alacağınız haber bu ilişkilerinizin bir ürünü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Aşk yaşamınızda her şey hayal dünyasında ilerliyor. İş hayatında ise pratik çözümler üretiyor ve çevrenize yardımınızı esirgemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
İnsanlarla birlikteyken ortam ne gerektiriyorsa ona uyum sağlamanız lazım. Kendi fikirleriniz kabul edilsin ve sizin gösterdiğiniz yol izlensin diye ısrar etmeye kalkarsanız keyifler kaçabilir. Bunun yerine duygusal anlamda liderlik edin ve huzuru bulmalarına yardımcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Artık kendi istediğiniz yönde ilerliyorsunuz. Sizi oyalayan konuların dışında yeni heyecanlar ve paylaşımlar peşindesiniz. Günlük keyiflerden haz almak, sevdiğiniz kişilerle bir araya gelmek oldukça dinlendirici etkiler yaratacak. Yaratıcı uğraşlarda ise son derece verimli bir dönemdesiniz. Çalıştığınız konuyu dikkat çekici biçimde sunacağınız fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Temponuzu arttırmanız bir işe yaramayacak. Aksamalardaki neden başka ve nihai bir çözüm istiyor. Programlamanın yeniden ele alınması gerekiyor. Bunu oturup ortak bir düşünce ve karar birliği içinde çözeceksiniz. Ama biraz zaman alacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugün akşam saatlerinde yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz. Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Bu yüzden kararsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed