Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Bazı şeylerin kendini tekrar edeceği konusundan eminseniz, meydana gelecek şaşırtıcı olaylar fikrinizin değişmesini sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Bugün uykuculuğunuz yüzünden güne oldukça geç başlayacaksınız. Bu yüzden yapmanız gereken işlerin bir kısmını yapamamanız olası. Ailenizden alacağınız bir haber sizi oldukça mutlu edecek. Bir zamandır görmediğiniz dostunuz akşam saatlerinde sizi ziyarete gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayı bugün ruh haliniz zinde. Oldukça mutlusunuz. Bugün sizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2021)
İçiniz kıpır kıpır ve anlamsız bir telaş ve mutlu bir huzursuzluk hakim olabilir bugün çevrenizde. Dinlendirici ve ruhunuzu doyurucu olan uğraşlarla sakinliği yakalayabilirsiniz. Ruhsal çalışmalardan fayda göreceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Kendinizi duygusal olarak kırılgan ve hassas hissediyorsunuz. Bu dönem önemli yenilenmeler yaşamanıza rağmen bazı kabullenmeler içindesiniz. Ruhsal olarak yeni bakış açısı içinde olmak, başkalarına yararlı konulara yönelmek sizi tatmin edecektir. Ancak gruplar içinde fedakarlık göstermeniz gereken temalar ve kontrol dışı faktörler zorlayıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Umut bağladığınız gelişmeler henüz hazırlık safhasında, bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Geçmişte kalmış bir iş ilişkinizle alakalı olarak, biraz şaşıracağınız duyumlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Partnerinizle küçük bir tartışmanız olabilir. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz, ama ne yapsanız olmuyor. Uygun bir dille ayrılık kararınızı açıklamaya çalışın. Bol kazançlı yeni iş projeleri yapacaksınız. Şansınız açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz. Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2021)
Artılarınızı, eksilerinizi birlikte değerlendirmeye çalışmalısınız. Çünkü bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek. Bu görüşme sizi oldukça heyecanlandırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed