Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Bugün çevrenizde sarfedebileceğiniz sözler yada sinirli hareketleriniz nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İleri geri konuşmanız yüzünden başınız derde girebileceği gibi tutamayacağınız vaadlerde de bulunabilirsiniz. Tabii bunları elinizde olmayan sebeplerden dolayı tutamazsanız bazı kimselere karşı krediniz zayıflayabilir. Size verilen sözlere de dikkat etmelisiniz çünkü size vaad edilen bazı şeylerin yerine getirilmemeleri de mümkündür. Bunun dışında bir dostunuzla olan ilişkilerinizin soğuklaşması hatta aranızda düşmanlık benzeri durumlar olması da mümkündür. Bunun sebebi dostunuzun sizin hakkınızda yaptığı ihtiyatsız konuşmalar olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Bugün neşeniz ve sempatikliğiniz ile yine ilgi odağı olacaksınız. Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelebilir onlarla hoş zamanlar geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bazıları ile görüşmek isteyebilir fakat aniden çıkacak olan işleriniz yüzünden onlarla görüşme olanağı bulamayabilirsiniz. Bugün ailenizden birisi ile aranızda hoş bir sohbet geçebilir. Ondan ilginç şeyler öğrenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Kartınız Mesaj... Özel yaşantınızda kendinize biraz daha özenli davranmalısınız. Sizlere ilk bakıldığında çok fazla çilekeş görünüyorsunuz. Bu özverilerinizden yararlananlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Eşinizle olan ilişkinizde, her ne kadar şartlar ona tabi olmanızı gerektirse de biraz daha inisiyatif alan ve aktif olan bir rol üstlenmeniz gerekiyor. Bu durum onun da mutlu olmasını ve sorumlulukları paylaşmasını sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Hayatın size getireceği iyimserlik ve coşku ile hareket ediyorsunuz. Dışadönük ve sevecen yanlarınızla yakınlarınızla olan bağlarınız güçleniyor. Aşk hayatınızda başlayan olumlu süreçle birlikte pek çok şeyi yoluna koymaktasınız. Keyifler, boş zamanlarınızı değerlendirmek üzere yapacağınız çalışmalar size mutluluk vermeye yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2022)
İş yerinizde bazı mevkilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı. Sizi bugün ve önümüzdeki günler çok yoğun bir iş temposu bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Deneyimlerinizle bazı ihtimallere hazırlıklı oluşunuz, sorun yaşamanızı engelleyemiyor. Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızın, hiç hoşlanmayacağınız bir sürece yayılması teklifini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Siz enerjiniz ve iyimserliğinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak için bir fırsat çıktı. Kendinizi göstermenin tam sırası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed