Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Bugün yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle mantığınızdan çok duygularınızla hareket etme eğiliminde olmanız mümkündür. Bu durumda sağlıklı bir şey yapabilmeniz oldukça zordur ve özellikle sinirlendiğiniz zamanlar davranışlarınız sizi daha fazla zor duruma sokmaktan başka birşeye yaramayabilir. Bugün güçlü konumda olan birisinin size karşı açık bir düşmanlığıyla karşılaşmanız da olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
İlle de güven istiyorsunuz. Karşınızdakilerin güvenini sık sık tazelemelerini bekliyorsunuz ama bu her zaman mümkün değil. Bir yakınınızdan güveninizi sarsacak bir davranış görebilirsiniz. Ama bunu yeterince objektif değerlendiremeyebilirsiniz. Küçük sağlık sorunlarınızı önemsemiyormuş gibi yapıp aslında gereğinden fazla abartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayı bugün ruh haliniz zinde. Oldukça mutlusunuz. Bugün sizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Anne-babalar çocuğunuzla bir arada olmanın tadını çıkarabileceğiniz bir gün. Baş başa kalsanız daha faydalı olabilir. Birbirinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Seyahat açısından bazı problemler çıkabilir. Ancak keyfinizi kaçırmaya değmez. Mutlu olmayı becerebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Ay'ın burcunuza geçmesi ile moraliniz yerine geliyor. Pek çok konuda kendinize güvenerek hareket edebileceksiniz. Bu günlerde çok farklı öncelikler üzerinde durabilirsiniz. Özellikle iş hayatında engelleri aşma çabanız dikkat çekecek. Sezgilerinize güvenmeli ancak acele karar vermemelisiniz. Ortaklıklaşa konuların getirdiği organizasyonlar sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Gerçekçisiniz. Bu özelliğinizle sürekli dik ve sağlam duruyorsunuz. Planlama beceriniz sizi ayrıca aranan bir eleman haline getiriyor. Akşam önemli bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyorİyice değersizleştiği şu günlerde, parayla daha gerçekçi ilişkiler içine girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ağustos 2022)
Birkaç gündür sürdürdüğünüz alınganlık, bugün bazı ilişkilerde probleme yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed