Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Hem özel hayatınızdaki problemler hem de işinizle ilgili problemler sizi oldukça bitkin düşürdü. Gün içinde bu sağlık problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Son günlerde kafanız çok karışık. Almanız gereken bir karar ve önünüzde iki seçenek var. Yapmanız gereken bu seçim konusunda çok kararsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Yıldız... Yatırımlarınızı tesadüflere bırakmıyorsunuz. Müsrifliğinizi kısıtlayınca da biraz daha yıldızınızın parladığı görülüyor. Aile içinde huzur ortamınız oluştu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Son derece dikkatli ve planlı davranmanızgereken bir günde bulunuyorsunuz.Kararlı bir tutum içinde bulunacak,fikirlerinizi kabul ettirmeyibaşaracaksınız. Sevgilinizin ilginize ihtiyacı var.Mesleğinizde zirveye çıkmak için biraz daha sabırlıolmalısınız. Çalışma temponuzu düşürmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yorucu ve her konuda önlemci olunması gereken bir gün. Eve ait sorunların arttığı bu dönem aile ilişkilerine karşı daha esnek yaklaşmalısınız. Süregelen işlerinizi ilerletmekte zorluklar olabilir. Özellikle yerleşimi içine alan problemler sizi gergin kılacak. Elinizdeki kaynaklarla düşündüğünüz yatırım planlarınızda beklemedik aksaklıklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşleriniz yolunda gidiyor ama iş arkadaşlarınızdan biriyle aranızda istemeden bir kırgınlık geçebilir. Karşınızdaki haksız olsa bile fazla sinirlenip olayı büyütmeye çalışmayın. Biraz zamana ve yalnız kalmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz. Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz, zararlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bilginiz dışındaki gelişmeler sizi istemediğiniz biçimde şekillendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed