Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Evinizi, sahip olduğunuz şeyleri veya sağlığınızı ilgilendiren başlıklarda faydalı bilgiler, yöntemler veya planlar ortaya çıkabilir. Etrafı dikkatle dinlemenizde fayda var. Rahatlatıcı, teşvik edici ve sizi gülümsetebilecek gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Hem özel hayatınızdaki problemler hem de işinizle ilgili problemler sizi oldukça bitkin düşürdü. Gün içinde bu sağlık problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Son günlerde kafanız çok karışık. Almanız gereken bir karar ve önünüzde iki seçenek var. Yapmanız gereken bu seçim konusunda çok kararsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
AŞK: Çoktan beri özlemlebeklediğiniz sevgilinizle baş başasakin bir gün geçireceksiniz. Busizin aşk hayatınızda belki de endingin günlerinizden biri olacak.Ancak diğer sorumluluklarınızıunutmanız için neden yok.PARA: Gideceğiniz bir dost ziyaretinde çok fazlakesenin ağzını açacaksınız. İyi niyetlisiniz amaonların sizden böyle bir talebi yok ki.SAĞLIK: Enerjik ve faal bir gündesiniz. Yüzünüzgülüyor, kötü şeyleri aklınızdan siliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Siz sevdiğinizden o da sizden ilk adım atılmasını bekliyor. Bugün bir yemek davetinde onunla karşılaşıp duygularınızı dile getirmelisiniz. Ödemelerinizdeki aksamalar işinizde bazı aksamalara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Ãœzerinde durduğunuz konular parasal sorunları içine almakta. Hayatınızı kriz ve kısıtlama getiren gelişmeleri aşmaya bakmalısınız. Ancak farklı kaynaklar üzerinden bunu yapabilirsiniz. Borçlarınızı yeni ödeme planı yaparak düzenlemeniz de gerekiyor. Yakın ilişkilerde yaşanan gergin zamanları sakin geçirmeniz ve esnek olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Yakın bir arkadaşınızın işinizle ilgili problemlerinizdeki umursamaz tavrı çok canınızı sıkabilir. Yakında bir mutluluk beklentisi içine gireceksiniz. İşle ilgili problemleriniz yüzeysel şeyler gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Maddi konularda bugün daha dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz ve bu anlamda bazı kaygılar taşıyacaksınız. Harcamalarınıza dikkat etmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Aşk dünyanızda, üzerinizdeki kendinizden kaynaklı sıkıntılardan bir an evvel kurtulmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed