Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Bugün meslek yaşantınızı ilgilendiren konularda bir takım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Acele etmeyin ve seçiminizi yapmadan önce size sunulan olanakları iyi değerlendirin. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir. Bugün karşılaşacağınız karşı cinsten biriyle yaşayabileceğiniz yeni bir aşk, duygusal hayatınızdaki inişli çıkışlı grafiği düzene sokabilir. Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışmaya devam edin. Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden gözükmüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde neşe kaynağısınız. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayıp elde eden kolaycı biri gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Kartınız Değişim... Ruh haliniz bugünlerde sürekli değişim halinde. Aklınıza her eseni söyleyerek karşı cinsin gönlünü kırıyorsunuz. Böyle giderse yalnız kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Sevdiklerinizin problemleriyle ilgilenmekten strese girdiniz. Bırakın kendi sorunlarına kendileri çözüm bulsun. Konut almak için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz. İşinizdeki yoğunluğu bahane edip ailenizi ihmal etmeyin. Çıkacağınız iş seyahatinde önemli anlaşmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Kendinizi duygusal olarak kırılgan ve hassas hissediyorsunuz. Bu dönem önemli yenilenmeler yaşamanıza rağmen bazı kabullenmeler içindesiniz. Ruhsal olarak yeni bakış açısı içinde olmak, başkalarına yararlı konulara yönelmek sizi tatmin edecektir. Ancak gruplar içinde fedakarlık göstermeniz gereken temalar ve kontrol dışı faktörler zorlayıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2022)
İş yaşamınızda huzur var. Bir arada çalıştığınız yetkili, yetkisiz herkesle çok düzeyli ilişkiler içine girmişsiniz. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda fazla dikkatli davranmayacaksınız. Ancak bu uzun vadede sizin için zararlı olabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2022)
İş yerinizde bazı insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. Dikkatli olmalı ve onların eline fırsat vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed