Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Heleki işiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir, ancak siz yine de her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Sert bir uslüpla insanlarla diyalog kurmamalısınız, o zaman isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamanız çok daha kolay olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2023)
Bu akşam yeni tanışmalar, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. İnsan ilişkilerinde sağlam ve güvenilir duruyorsunuz. İnançlı karakteriniz, alçakgönüllü tavırlarınızda size zorluk çıkartmıyor. Üstüne gitmeniz halinde, büyüttüğünüz problemleriniz küçülecek. Birkaç gün içinde iş hayatınız size yeni olanaklar sunabilir. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasındaki kontağı iyi kurmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Kartınız Erime... Evli olanlar çeşitli nedenlerden dolayı bazı tartışmalar yaşayabilirler. Tartışmalardan uzak durmayı yeğleyiniz. Bekarlar için aile fertleri ile tam bir uyum sözkonusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
İçinde bulunduğunuz ilişkinin günlük iniş çıkışlarını sıkıca izleyip dengenizi korumaya çalışın. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunların neler olduğunu inceleyin. Ona göre hareket edin. Bugün yaratıcı fikirleriniz ve kendinizden emin tavrınızla bütün işleri başarıyla tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Pek çok güzel duyguyu hafta başından beri hayatınıza çekiyorsunuz. Gerek kendinizle ilgili gerekse insanlarla ilişkilerinizde yeni bir anlayışla ve daha barışçıl hareket edeceksiniz. Bu size yenilenme getiriyor. Kendinizi şımartmaya devam edebilir ve güzel olan şeyler için harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca çocuklarla ilgili olumlu adımlar da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2023)
Cesaretiniz her zamanki gibi size kazandırdı. Eski iş arkadaşlarınızın umutsuzlukları devam ediyor. Sizin zamanında yaptığınız değişikliği gıptayla izliyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2023)
Bugün ortaklarınızdan her konuda destek görebileceksiniz. Kendinizi işbirlikleri sayesinde tamamlanmış hissedebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Duyduğunuz güven bütün aşamaları gözden uzak tutmanıza sebep olmamalı. Ayrıntıları kontrol edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2023)
Hiç ummadığınız biri size ne kadar dostça baktığını gösterecek. Güvensiz ve çekimser davranıp ona hak etmediği bir hayal kırıklığını yaşatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed